"חששתי, ניסיתי לברר מה עם הילדים שלי": מספרים דבורי ורובי גינזברג, הוריהם של צבי ואפרת, שנספו בשרפה בביתם בביתר עילית. השניים בני שנתיים וארבע לא הצליחו להימלט מהשרפה שפרצה בדירה בעת שזוג ההורים היה מחוץ לעיר.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

"הם עלו לשמים כמו צדיקים גמורים - ילדי חמד. צבי הגיע אלינו אחרי 4 בנות, כל כך רצינו אותו", סיפרו ההורים האבלים דבורי ורובי. "אפרת הייתה לה מתיקות שאי אפשר לתאר".

אביהם שהחל לקבל דקות בודדות אחרי השריפה שיחות על מה שמתחולל בביתו שיחזר: "כולם אמרו לי 'שלוש בסדר'. אמרתי 'ברוך השם שלוש בסדר, אני מודה לקדוש ברוך הוא, אבל הוא נתן לי עוד שניים - איפה הם?".

צבי  ואפרת שנספו בשרפה (צילום: חדשות)
צבי ואפרתשנספו בשרפה | צילום: חדשות

כשהם כבר יודעים ששניים מילדיהם אינם בחיים, הם פגשו את הבנות הגדולות שהצליחו לצאת ברגע האחרון. "נכנסתי לאמבולנס וראיתי שלוש בנות עם אף שחור. חשבתי לעצמי שהמילים הראשונות שאני אגיד להן הן ייזכרו לכל החיים, אם אני אכנס להיסטריה הן ייכנסו אחרי להיסטריה", נזכרת רובי.

"אני לא מאחלת לאף אמא להיות במקום הנורא הזה", היא מספרת בכאב. הבנות בכלל לא הבינו מה קרה". האם המשיכה וסיפרה על הכוח לנוע קדימה ולנסות לאסוף את השברים: "אני לא שואל כלום. תודה שהשארת לי שלוש בנות ושיש לי בשביל מה להמשיך לחיות".

את מותם של יקיריהם הם מבקשים להנציח רק בבקשה אחת: "אנחנו רואים פה גם אנשים שלא נראים כמונו. טוב הלב שלהם זה דבר שאי אפשר לתאר. עם ישראל צריך לחבק אחד את השני ולאהוב אחד את השני".

לכל הרוצה לסייע למשפחה ניתן לפנות למוקד הטלפוני: 02-6515592