פוטר מתפקידו, ספאחיה
פוטר מתפקידו, ספאחיה | צילום: רויטרס, חדשות

הנהלת מכבי תל אביב הודיעה היום (ראשון) לנבן ספאחיה, מאמן הקבוצה, על סיום עבודתו. המאמן הקרואטי, שחזר בתחילת העונה הקודמת לקדנציה שניה במכבי, הוביל את הקבוצה לזכייה באליפות המדינה אחרי 3 שנים שבהן לא הגיעה למעמד הגמר. "מדובר באישיות כדורסל ואדם משכמו ומעלה ומועדון הכדורסל רוצה להודות לו על עבודתו", נכתב בהודעת הקבוצה. ספאחיה יוחלף על ידי יאניס ספאירופולוס היווני.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

אחרי פתיחת עונה חלשה מאוד ביורוליג, שכללה עד כה ניצחון אחד לעומת שישה הפסדים, הודיעה הקבוצה לספאחיה על סיום עבודתו. הקבוצה הודתה גם לעוזר המאמן גיא גודס שסיים את תפקידו: "גיא, מכביסט אמיתי ומקצוען שזכה עם המועדון בתארים רבים כשחקן וכמאמן, חזר לקדנציה נוספת בעונה שעברה ויחד עם ספאחיה עזר להחזיר את האליפות למכבי אחרי 3 שנים. הוא היה, נשאר ותמיד יהיה חלק משמעותי במשפחת מכבי".

בקבוצה הסבירו כי הנסיבות בתקופה הנוכחית הביאו לכך שהקבוצה לא עמדה בציפיות ולכן החליטה הנהלת המועדון לשחרר את המאמן ברוח טובה. בהנהלה הודו לספאחיה על מאמציו ואיחלו לו הצלחה בהמשך דרכו.

מי שיחליף את ספאחיה הוא יאניס ספאירפולוס, שהיה בעבר מאמן אולימפיאקוס והוביל אותה פעמיים לגמר היורוליג. המאמן החדש יוביל את הקבוצה כבר במשחק היורוליג הבא בעוד יומיים באיסטנבול נגד אנאדולו אפס.