כמידי יום, רונית (שם בדוי), תושבת אשקלון בת 60, סיימה את סידוריה והחנתה את רכבה סמוך לביתה. אלא שלפני שבוע, מעט לפני שיצאה מהרכב, הבחינה רונית במשאית זבל גדולה של העירייה - נוסעת לכיוונה. בדיוק כשיצאה מהרכב, הגיעה המשאית לכיוונה ופגעה בעץ גדול שעמד בסמוך אליה. העץ, שנעקר ממקומו עם פגיעת חלקו האחורי של המשאית בו, נפל על רונית, שעמדה בדיוק מתחתיו, והיא נפצעה באורח קל.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

רונית נבהלה, נפצעה ואף נזקקה לטיפול רפואי. בשיחה עם החדשות טענה כי עובדי העירייה המשיכו בעבודתם כרגיל, העמיסו ופינו את פחי הזבל, בעודה שוכבת פצועה בסמוך להם, כתוצאה מנפילת העץ שהפילו.

משאית הזבל עקרה את העץ
משאית הזבל עקרה את העץ | צילום: חדשות


"הכי כואב לי שלמרות מה שקרה ולמרות שעובדי המשאית ראו את האירוע הם המשיכו לעבוד בחוסר רגישות, וזאת על אף שהתלוננתי בפניהם שיזמינו לי אמבולנס", סיפרה רונית בכאב. "בשנייה אחת יכולתי למות מתחת לעץ, ולצערי מלאכת איסוף האשפה היתה חשובה יותר מטיפול באדם פגוע".

עורך הדין שי סולטן
עורך הדין שי סולטן | צילום: אילן בשור, חדשות


באמצעות עורך דין שי סולטן מתכוונת רונית להגיש תביעה נגד עיריית אשקלון: "מדובר באירוע חמור ביותר אשר יכול היה להסתיים בצורה טראגית. מדובר באירוע של תאונת פגע וברח לכל דבר, כאשר רואים בבירור איך עובדי משאית האשפה ממשיכים בעבודתם בלי שאפילו ניגשו להציע עזרה ראשונה לנפגעת. אנו נדאג לבוא בדין עם הגורמים המעורבים באירוע הן בפן האזרחי והם בפן הפלילי על מנת שמקרים כאלו לא יישנו במדינת ישראל". 

מעיריית אשקלון נמסר בתגובה: "הקבלן יזומן לבירור המקרה".

לפניות לכתבת: avivitm@ch2news.co.il