ויכוח בין נהגים התדרדר לאלימות פיזית: ענבל נחשוני נסעה ברכבה בסוף השבוע האחרון לבקר חברות בצפון הארץ. לדבריה, באזור צומת כפר כנא, טנדר שנהג בפראות חתך אותה בכביש ורק במזל נמנעה תאונה קשה. ענבל יצאה מהמכונית ולאחר חילופי דברים קשים - נהג הטנדר תקף אותה באלימות. נהגים אחרים שעמדו עמם בפקק עצרו אותו. הנהג, מנגד, הטיל את האשמה על ענבל: "היא נתנה סטירות ואגרופים, אני אמור לשבת ולקבל מכות?".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

ענבל לא תיארה לעצמה שהנסיעה לבקר חברות בצפון בסוף השבוע תוביל לתקיפה אלימה מצד נהג: "מי שולף בחורה מהרכב שלה ומתחיל להרביץ לה?!", סיפרה בריאיון ל"מהדורה ראשונה". "הוא תפס לי את הראש וזרק אותי על גג הרכב, נפגעתי בעיקר בצוואר ובלסת".

שרשרת האירועים שהובילה לתקרית האלימה התחילה, לדבריה של ענבל, בכך שנהג הטנדר נסע בפראות, חתך אותה בכביש וכמעט גרם לתאונה בכך שביצע עצירה פתאומית. "צעקתי עליו שהוא חולה נפש ו'חלאה', ישבתי ברכב והייתי נסערת מאוד", סיפרה בריאיון. "הדלת שלו נפתחה, הוא הגיע אליי ופתח את הדלת באמצע הכביש".

הספיקה לצלם את הרכב (צילום: החדשות)
הספיקה לצלם את הרכב | צילום: החדשות

ענבל המשיכה וסיפרה: "הוא צרח עליי ואז תלש אותי מהכיסא וטלטל אותי בפראות". לאחר מכן, לטענתה, הנהג הטיח אותה ברכב. "אנשים שהגיעו למקום צרחו עליו והורידו אותו ממני, למזלי היינו ברמזור אדום", אמרה ל"מהדורה ראשונה". "הצלחתי לצלם תמונה של הרכב - שהביאה לבדיקה משטרתית מהירה".

הנהג, מנגד, מתאר עובדות שונות ומטיל את האשמה על ענבל. בשיחה עם "מהדורה ראשונה" העיד הנהג: "היא לא ילדה תמימה ובת טובים, היא ישבה בנתיב השמאלי ולא נתנה לעבור. היא הפנתה לעברי אצבע משולשת ולאחר שעצרנו היא החלה לצרוח. לאחר מכן הרשתה לעצמה לתת אגרופים, סטירות ובעיטות". הנהג, שלא התייחס לטענות לתקיפה, הטיל את האשמה על ענבל: "מה אני אמור לעשות? לשבת ולקבל את המכות?".