הדירה שעלתה באש (צילום: החדשות)
הדירה שעלתה באש | צילום: החדשות

הציבור התגייס - והקרן שהוקמה למען משפחת גינזבורג ששכלה השבוע בשרפה בביתר עילית את אפרת בת ה-4 ואת אחיה צבי בן השנתיים עומדת במטרות. בשל גודל האסון ומשום שבית המשפחה נשרף כליל, הוקם קמפיין מימון המונים שמטרתו לגייס במהירות תקציב לשיקום המבנה.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

הקמפיין נפתח רק שלשום (רביעי) באתר "קופת העיר", ותוך זמן קצר המונים כבר נכנסו ותרמו כדי לסייע למשפחה. "אנו מגייסים כספים עבור משפחת גינזבורג כדי שבתקופה זו של קושי וטראומה הם לא יצטרכו לדאוג למקום להניח את ראשם או לארוחה החמה הבאה", נכתב באתר. "אולי נוכל לעזור להם בשיפוץ מחדש של הבית הנשרף, ובקניית חפצים ובגדים חדשים תחת אלו שעלו באש".

עד כה, יותר ממיליון שקלים כבר נתרמו לרב יהושע גינזבורג ולאשתו דבורה, לאחר שסיפרו מול המצלמות על הטרגדיה שפקדה אותם ופנו לציבור בבקשה לסייע להם לשקם את הבית שנשרף. "הבטחתי לבנות שנמשיך להיות משפחה שמחה ושנמשיך להיות חזקים ומאושרים. אבל אין כוחות לבד, זה ניסיון קשה", ציינה אם המשפחה.

צבי  ואפרת שנספו בשרפה (צילום: חדשות)
אפרת וצבי גינזבורג ז"ל | צילום: חדשות

דבורה הוסיפה: "אני צריכה את העזרה שלכם. זה שנשארתי בלי ילדים אף אחד לא יכול לעזור לי, אבל נשארתי גם בלי בית. אין לי לאן לחזור. אני פונה אליכם בבקשה תעזרו לי לקיים את מה שהבטחתי לאילת, רחלי ואלישבע שיהיה לנו שמח ובריא". בסוף דבריה הוסיפה האם כי היא מודה מראש לכל מי שיעזור לה.

לעזרה למשפחת גינזבורג לחצו לכאן