צפו בסיפורים המעניינים של 23.6 לאורך השנים
אהר'לה ברנע | צילום: חדשות 2

רוצים לקבל הודעה לנייד מיד עם צאת הפרק? להרשמה והאזנה במכשירי אפל לחצו כאן | להרשמה והאזנה במכשירי אנדרואיד ניתן להשתמש בכל אפליקציית פודקאסטים (למשל Podcast Addict או Google Podcasts), ולהקליד בשורת החיפוש: סמול טוק - או ללחוץ כאן

כשאהרון ברנע נכנס לתפקידו כיועץ לנשיא עזר וייצמן, הוא עשה זאת בתנאי אחד: "הבהרתי לו שאני יכול להיות איתו רק חצי שנה, כי אז מתחיל ערוץ 2", הוא משתף בפרק החדש של הפודקאסט "סמול טוק" עם יונתן ריגר. "הוא ענה לי: 'תבוא לחצי שנה, אם לא ימצא חן בעינייך - תמשיך הלאה לטלוויזיה המחורבנת שלך'".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

ואכן, מיום השידורים הראשון שלה ברנע הוא חלק מחברת החדשות הישראלית. כעת, אחרי עשורים ארוכים בתקשורת, הוא יוצא לגמלאות - לא לפני שצבר אינספור סיפורים מרתקים. "אחרי כל הפסטיבל שעשו לי בעקבות זה ששלחתי לכל עובדי חברת החדשות את מכתב הפרידה, אני פחות או יותר יודע מה יגידו בהלוויה שלי", הוא צוחק.

יונתן ריגר
יונתן ריגר | צילום: חדשות

בפודקאסט מבית החדשות מתארחים מדי שבוע אנשי החברה לשיחה אינטימית עם יונתן ריגר, בה הם חושפים גם פרטים מעניינים מעולמם האישי וגם מעולמם המקצועי, מתחילת הקריירה ועד היום. בפרק החדש חושף ברנע את הדברים שאמר לו סאדאת בשיחה אישית; מספר בכנות על שברון הלב בעקבות פטירת אשתו השלישית; וגם מסביר איך מצא את עצמו מלמד קריינות - בשכיבה על הבטן.

כדי לקבל כל פרק של הפודקאסט החדש לנייד ברגע שהוא יוצא, אתם מוזמנים להירשם כמנויים בכל אפליקציית פודקאסטים - פשוט חפשו "סמול טוק" בשורת החיפוש.

מוזמנים לעקוב אחרינו גם בטוויטר: smalltalk_IL@ | ניתן לשמוע את כל הפרקים גם באתר הפודקאסט