התחזה למלהק וביקש משחקניות להתפשט (צילום: George Calin/123rf)
התחזה למלהק וביקש משחקניות להתפשט | צילום: George Calin/123rf

ארגון השחקנים שח"ם מזהיר היום (רביעי) מפני אדם בשם סטפן וינסנט שמתחזה למלהק הוליוודי ומבקש משחקניות להתפשט בסקייפ. "אין כל סיבה לחשוף את הגוף באודישן ראשון, בוודאי שמדובר באודישן המבוצע דרך רשת האינטרנט", נכתב באתר הארגון.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

על פי הודעת האזהרה, וינסנט יוצר עם השחקניות קשר דרך הפייסבוק ומספר שהוא מבצע אודישנים עבור הפקה הוליוודית. "הוא שולח מסמכים ותסריטים מזוייפים", נכתב. "ואף יוצר פרופילים פקטייבים כדי להיראות אמין כמה שניתן".

"אין כל אדם כזה בשם Stephen Vincent הוא אינו מלהק, אלא מתחזה שרוצה להפיל בפח שחקניות", סיכמו באתר הארגון והוסיפו כי הוא נוהג לשלוח גם מסמכים מזויפים בהם רשום כי הוא מוסמך ללהק. "אתה מוסמך לבצע אודישנים בשם חברת קייפטיבט הפקות", נכתב באחד המסמכים.

השחקנית אנה דוברוביצקי פרסמה גם היא אזהרה בחשבון הפייסבוק הפרטי שלה. "המלהק/מפיק מבצע אודישנים, עבור הפקה הוליוודית פיקטיבית", כתבה וציינה שוינסנט פנה גם אליה. "הוא מבקש 'להרגיש בנוח עם הגוף' וכל שאר הקלישאות! והיה שם את כל המכלול תאמינו לי. אותי הציל חוסר הכישרון שלי לנהל שיחה חד צדדית וניסיון חיים, אבל חוששני שמישהי יכולה למצוא את עצמה מפורסמת בכל הרשתות חברתיות כשהיא מתערטלת לבדה בתנוחות פרובוקטיביות מול המצלמה.(גם לזה צריך פרטנר,כן?) שהחלום לא יהפך לסיוט. חג נסים ונפלאות שמח".