זירת התאונה
זירת התאונה | צילום: דוברות מדא

אדם אחד נהרג ושניים נוספים נפצעו באורח קשה בתאונת דרכים שאירעה סמוך לצומת ניות בירושלים. בתאונה נפצעו שלושה בני אדם נוספים באורח קל.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

בתאונה הקשה היו מעורבים מספר כלי רכב פרטיים ואופנוע. חובשים ופרמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום ניסו להציל את חייו של רוכב האופנוע, גבר כבן 30, אך נאלצו לקבוע את מותו במקום. בנוסף פינו צוותי מד"א לבתי החולים בבירה 5 פצועים.

שני הפצועים במצב קשה הם גברים בשנות ה-20 וה-30 לחייהם והם פונו לבית החולים שערי צדק בבירה להמשך טיפול. שלושה אחרים שהיו מעורבים בתאונה פונו לבית החולים הדסה עין כרם כשהם במצב קל. מהמשטרה נמסר כי בוחן תנועה הגיע למקום וכי קטע הכביש נחסם לתנועה עקב הטיפול בתאונה.

בתאונה אחרת שהתרחשה אתמול בעכו נהרג רוכב אופנוע בן 19 מפגיעת רכב במהלך נסיעתו על כביש 1085 בסמוך לבוסתן הגליל. פרמדיקים של מד"א שהגיעו לזירה נאלצו לקבוע את מותו לאחר שלא נמצאו סימני חיים. שני בני אדם נוספים שנסעו ברכב הפוגע, בני 22, נפצעו בתאונה באורח קל.

פרמדיק מד"א עמוס דדון, שהגיע לזירת התאונה, סיפר: "במקום זיהינו מראה קשה מאוד. רוכב אופנוע צעיר, כבן 19, שכב על הכביש במרחק של כ-200 מטרים מהאופנוע שהתפרק לחלוטין מהפגיעה. הוא היה מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה. ככל הנראה סבל מפגיעה רב מערכתית קשה ביותר. ביצענו בו בדיקות רפואיות, אך הוא נותר ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותו במקום".