האלימות בבתי הספר נמשכת: מורה הותקפה אתמול (רביעי)  בידי תלמיד כיתה ד' באחד ממוסדות הלימוד במרכז הארץ. המורה העירה לתלמיד לנקות מים ששפך, והתלמיד בתגובה ניגש אל המורה והלם אותה בבטנה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

מאז אותה מכה היא מאושפזת המורה בבית החולים תל השומר. בשל האירוע החמור פנינו למשרד החינוך, לארגון המורים והסתדרות המורים, אך הם הבהירו כי אינם מכירים את הסיפור אך בודקים אותו.

בשיחה עם חדשות 2 ביקשה המורה המאושפזת לשמור על אנונימיות, חשפה שלא מדובר במקרה נקודתי וסיפרה בעיקר על תחושות קשות והרגשה אישית שלא מתכוונים לטפל באלימות נגד מורים.  "אני אומר לך את האמת, גם אם אני אומר לך ואני אספר לך מה אנחנו עוברים הרי זה לא יעזור", סיפרה.

"זו לא הפעם ראשונה, לכן אין טעם. זה לעזוב את המקצוע, פשוט כך. זאת אומרת היו הרבה אירועים כאלה ומשהו קרה? משהו עזר? מישהו מעניין אותו?". בהמשך חשפה כי אינה המקרה הראשון בה הותקפה מורה ולא נעשה דבר. "אני יכולה רק לומר שאכן כן הותקפתי, ואני לא הראשונה שהותקפה. היו המון מורות לפניי ועובדה שלא קרה עם זה שום דבר - בשבילי זאת הייתה טראומה ואני עדיין מאושפזת בבית החולים".

תגובת משרד החינוך: "משרד החינוך רואה בחומרה כל גילוי אלימות ופועל בנחישות ובאפס סובלנות בכל אירוע. צוות הפיקוח, בשיתוף הנהלת בית הספר, מלווים את המורה ומעניקים לה כל סיוע, ככל שנדרש. המשרד וצוות ההנהלה בודקים את השתלשלות האירוע ופועלים הן במישור החינוכי והן במישור המשמעתי.