שדרן הרדיו נתן זהבי דחה הבוקר (חמישי) את העדויות שפורסמו מצד נשים שטענו כי הטריד ותקף אותן מינית והכחיש בתוקף. "בחיים שלי לא נגעתי בבחורה בניגוד לרצונה, שהייתה מחוסרת הכרה או שתויה או השד יודע מה", אמר בריאיון ראשון בנושא לאילנה דיין בגלי צה"ל.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לדף הפייסבוק שלנו

זהבי התייחס לפרטים שחשפה העיתונאית הדס שטייף, אליה הגיעו עדויות מעשר נשים שונות שניגשו אליה וטענו כי זהבי תקף או הטריד אותן מינית. "אני רוצה להתייחס לפרט אחד שהגברת שטייף ציינה שיש לה מפיקה בתחנה שמעידה שמצאה אותי בחדר סגור עם עובדת צעירה אחרת שעומדת ומעסה אותי בצוואר", אמר. "לא אחת ולא שתיים מעובדות התחנה, בגלל פריצות הדיסק שלי, מעסות לי את הקטע הכואב כחברות במשך שתיים-שלוש דקות".

לדבריו, החוק שלו הוא שאין חדרים סגורים. "החדר שלי ברדיו כל הזמן פתוח ושקוף לכולם", הבהיר. "אני נשבע בקבר אמי, לא נגעתי פיזית או מינית באף אחת מהעובדות, לא היה ולא נברא".

מיד לאחר מכן עלתה שטייף לשידור והשיבה לטענות של זהבי. "אם זו הייתה אחת או שתיים, הייתי איתו לגמרי, אפילו הייתי מתנצלת - אבל מדובר בעשר עדויות קשות", הבהירה. "אני יושבת וקוראת ולא מאמינה מה שהנשים מספרות לי. הן מדברות על מעשים שקרו כמעט ערב ערב בפאבים, בברים. הוא נהג לשתות ואז זה היה קורה".

לדבריה, כל המתלוננות מוכנות להתייצב לידה בבית המשפט במצב שבו זהבי יתבע אותה דיבה, כפי שהוא מאיים. "אני מרחמת עליו, באמת", הוסיפה. "אני מכירה את זה. אנשים שטענו 'לא היה ולא נברא' ואחר כך עמדו לדין או התקפלו. אני לא כועסת עליו שהוא תוקף אותי, אבל ברגע הזה העדויות מצטברות ומגיעות אליי".