בני הזוג חובקים בת
תחיה ואריאל נישאים | צילום:

מזל טוב לצעירה ששרדה את פיגוע הירי: בין עשרות הלידות שהתקיימו במהלך יום הכיפורים הייתה גם זו של אריאל ביגל ושרה-תחיה ליטמן, להם נולדה היום (רביעי) בת. הלידה מגיעה 11 חודשים לאחר שהיא איבדה את אביה יעקב ז"ל ואחיה נתנאל ז"ל בפיגוע ירי בצומת סמוע בכביש 60 סמוך לעתניאל.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק 

שבועיים לאחר פיגוע הירי נערכה חתונתם של השניים: תחיה שקלה לדחות את החתונה, אולם לאחר שקמה מהשבעה על אביה ואחיה החליטה לקיים את החתונה כמתוכנן - ולהזמין אליה את כל עם ישראל וצעדה לחופה יחד עם בן זוגה. צפו בכתבה ששודרה על חתונתם של השניים.

יעקב ונתנאל ז"ל נרצחו לאחר שיריות נורו לעבר מכוניותיהם סמוך ליישוב עתניאל שבדרום הר חברון. כוחות מד"א שהוזעקו למקום ביצעו בהם פעולות החייאה אך נאלצו לקבוע את מותם במקום. שלוש ילדות שהיו באחד הרכבים לא נפגעו מהירי אך לקו בחרדה.

לקראת החתונה החליטו בארגון "אחד לאחד" לארגן לזוג הצעיר מתנה מיוחדת, ואספו מהציבור הרחב תרומות כמתנת כלולות. "כולנו מתנערים מהאבל הכבד, מהימים הקשים ושמחים בשמחת חתן וכלה", נכתב בעמוד המיזם, שגייס יותר מ-87 אלף שקלים נכון לכתיבת שורות אלה, "יחד נשמח בהקמת בית נאמן בישראל על חורבות הרצח המתועב - עם ישראל חי!"