צוות של משטרת ירושלים הבחין ביום שני ברכב שעלה על שטח ההפרדה בשדרות גולדה מאיר בעיר ומנסה לעקוף פקק תנועה. לאחר ששוחחו עם נהג הרכב הופתעו השוטרים לגלות את חבר הכנסת מיקי זוהר במושב האחורי.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

לטענת עד ראייה שנכח במקום, חבר הכנסת זוהר יצא מהרכב, נצמד לאחד השוטרים והניף אצבע מאיימת מול פניו. השוטר שבשלב הזה לא ידע ככל הנראה שמדובר בחבר כנסת ביקש ממנו להוריד את האצבע ושירגע.

חבר הכנסת זוהר החל להרים את קולו ולהתריס בפני השוטר. "יש לי חסינות", הטיח חבר הכנסת בשוטר. "ככה נראית משטרת ישראל, זו בושה, אתם בושה למשטרת ישראל".

השוטר החליט בשלב הזה לתעד את התקרית, אך חבר הכנסת זוהר עזב את המקום ונכנס לרכבו, נהגו של זוהר קיבל בסופו של דבר את הדוח המדובר. השוטר המעורב בתקרית הגיש תלונה במשטרה.

תגובת חבר הכנסת מיקי זוהר: "עצרו את הרכב שלי שני שוטרי תנועה צעירים, השניים ניסו לנהוג בי ובעוזר שלי בהתרסה, בזלזול, בהתנשאות משפילה ומכוערת, תוך שימוש פסול בסמכות שלהם, לצערם הרב הם נתקלו בחבר כנסת שלא מוכן לקבל התנהלות מן הסוג הזה ובטח שלא מוכן לוותר, והבהרתי להם שאין לי שום כוונה לעבור על כך לסדר היום ואבקש למצות עימם את הדין".