החשוד ברצח היה סוכן משטרתי
אלי כהן על רקע הזירה בה נמצאה גופתו | צילום:

בתו של אלי כהן, שוטר בגמלאות שנעדר מזה כמה ימים בבנגקוק וגופתו נמצאה היום (שבת) מתחת לבית בו מתגוררים שני אזרחים ישראלים, כתבה בפייסבוק: "איך יכול להיות שישראלים עושים כאלה מעשי זוועה". שני חשודים, אב ובנו נעצרו בחשד למעורבות ברצח של כהן.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

"אבא יקר שלי בנשמתי תהיה נצור לעולם", כתבה הבת מיטל בוטה כהן. "מרגע ששמעתי את הבשורה המרה שרצחו אותך וביתרו את גופתך ליבי זעק לשמיים. איך יכול להיות שישראלים עושים כאלה מעשי זוועה. לעולם לא אשכח אותך אבאלה יקר שלי". היא אף פנתה בפוסט לחשוד המרכזי ברצח וכתבה: "שאלוהים לא יסלח לך ושלא תוכל לראות אור יום לעולם".

המזוודה בה נמצאו חלקי הגופה
שוטרים בודקים את המזוודה בה נמצאו חלקי ה | צילום:

גופתו של כהן אותרה היום בבירת תאילנד קבורה בתוך בטון מתחת לבית בו גרים שני החשודים שנעצרו, כשחלקי גופה נוספים נמצאו במזוודה בתוך הבית.

על פי הדיווחים, האב החשוד שנעצר הוא עבריין מוכר בתחום הברחות הסמים, ואף הורשע בעבר בעבירה של ניסיון להעלמת גופה של ישראלי אחר שנרצח בתאילנד. הוא ובנו נלקחו לחקירה, אך מכחישים את החשדות נגדם.

החשודים ברצח בבנגקוק
החשודים ברצח בבנגקוק | צילום:

כהן הוכרז כנעדר מוקדם יותר השבוע ומאז ערכו הרשויות בתאילנד חיפושים נרחבים אחריו. הרקע לרצח טרם ברור לגמרי והמשטרה המקומית פתחה בחקירה.

משרד החוץ אישר את פרטי המקרה ומסר כי כעת ממתינים לסיום החקירה: "המחלקה לישראלים בחו"ל והקונסולית בבנגקוק מטפלים בנושא ומסייעים למשפחה אל מול הרשויות".