ג'ודי ניר מוזס שלום, רעייתו של שר הפנים סילבן שלום, נגדו עלו טענות כי הטריד מינית כמה נשים, הגיבה היום (שישי) על הפרשה בתכנית הרדיו שלה "השבוע על פי ג'ודי", המשודרת ברשת ב'. "אף אחד לא ישבור אותי", אמרה בפתח התכנית, שזכתה לעניין רב הבוקר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

המנחה שלצידה החמיא לה כי היא נראית נהדר, על כך אמרה שלום: "זה החורף אתה יודע... והצרות". בתגובה אמר לה: "אני אגיד לך משהו על החורף וגם על הצרות - שניהם עוברים, אחר כך מגיע האביב". 

"היות ואח שלי נדרס ואבא שלי נדרס והבעל הראשון שלי נהרג בתאונת מטוס קשה ואמא שלי מתה תוך שלושה חודשים כשהייתי צעירה, אז למרות שאתה אומר פרופורציות, אני מקווה שלא יהיו לי מחלות מכל הקטע הזה", אמרה אשת התקשורת. "מה שחשוב זה הילדים והפוקוס הוא על הילדים".

את הדברים אמרה שלום לאחר הפרסום על שתי נשים נוספות שטוענות שבעלה הטריד אותן בשנים האחרונות, בכך עלה מספר הטוענות נגד השר הבכיר לשבע. על פי הערכה של גורמים במשטרה, למרות שאף אחת מהן לא התלוננה, לא יהיה מנוס מלפתוח בבדיקה של הנושא.

האמירות של שלום הבוקר נשמעו מפויסות יותר מאלה שהשמיעה אתמול כשכתבה בטוויטר "בסוף אני אדבר. לכל אחת יש עבר. הווה. העובדות עליהן זורמות אליי. אין הרי כרגע שום סיכוי לקבל אובייקטיביות ואני גם לא במוד נכון להרגע להכפיש". מאוחר יותר מחקה את הציוץ.