קרין חיון ובנה, הבוקר (צילום: אופיר לוי, דובר ביה"ח קפלן)
קרין חיון ובנה, הבוקר | צילום: אופיר לוי, דובר ביה"ח קפלן

אחרי הטרגדיה - אור גדול לחתן ולכלה: חמישה חודשים לאחר אסון נפילת גוף התאורה בחתונתם ביבנה, נולד היום (חמישי) לבני הזוג קרין חיון ומור לוי תינוק בריא במשקל 3.512 קילוגרמים. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"התינוק היה איתי לאורך החתונה וחווה את הטראומה הנוראית שעברתי באירוע ולאחריו", אמרה חיון לאחר הלידה. "תודה לצוות הרפואי בקפלן שגילה רגישות והקשבה לאור הסיטואציה המורכבת".

שני ההורים הצעירים ובנם התינוק מוקפים בבני משפחתם בבית החולים קפלן ברחובות. האב הטרי, מור לוי, אמר לחדשות 2 Online: "הלידה הייתה קשה אבל אני שמח ומתרגש. סוף סוף הגיע אלינו הילד ובבית החולים מטפלים בו יפה".

"הייתה סערת רגשות", תיארה אמו של מור, גילה לוי. "סוף סוף הילד הזה הביא לנו שמחה. אנחנו מנסים לתמוך בבני ובכלתי שעברו תקופה לא פשוטה מאז החתונה. כששמענו את הבכי של הילד, היה לנו בכי של שמחה. כולנו בכינו מאושר".

נברשת, אסון הנברשת, יבנה, חתונה
אסון קריסת גוף התאורה ביבנה | צילום:

בתקרית הטרגית שאירעה בחודש יוני האחרון, נהרגה אביבה חיון, בת 54.  זמן קצר לפני התאונה צולמה חיון כשהיא מחייכת בחתונת קרובת משפחתה באולם השמחות "עדיה" ביבנה. אביבה נהרגה במקום, מיד עם נפילת גוף התאורה הענקי, וכ-20 אורחים נוספים נפצעו.

בהלווייתה זעמו בני משפחתה על המחדל, לדבריהם, שהוביל למותה. בנה ארז אמר כי מדובר ב"אוזלת יד, יש יותר מדי מקרים כאלה". הוא הוסיף כי המשפחה "שבורה ומרוסקת".