אין תמונה
אהובה אלפרון

ד"ר אהובה אלפרון, אישתו של העבריין יעקב אלפרון שחוסל ב-2008, מנסה לגייס כ-55 אלף שקלים לספר חדש פרי עטה. הדרך: מקורית במיוחד - מימון המוני יצירתי באתר headstart.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

אז מה יקבלו התומכים? אם תשלמו 25 שקלים תקבלו את הספר בגרסה הדיגיטלית, 50 שקלים לגרסה המודפסת, 100 שקלים לספר עם הקדשה אישית מאהובה, 200 שקלים עבור ספר עם הקדשה וקלטת עם דיסק חוג הבית, 250 שקלים להשתתפות בחוג בית אצל אהובה, 500 שקלים לקפה עם אהובה ו-1,500 שקלים לארוחה זוגית בבית של אלפרון.

"אני מזמינה לארוחה שאני במו ידי אופה ומכינה, אצלי בבית", סיפרה אלפרון לחדשות 2 Online. "אני אכין דגים, מנה ראשונה, את הסלטים שלי ועוד מטעמים שלי. המנה השנייה תהיה משהו שאנשים לא מכירים".

מנסה לגייס כסף לספר
מנסה לגייס כסף לספר | צילום:

"לא יודעים מי אני באמת"

לדבריה, אם היא לא תצליח לגייס את הכסף, הספר שכבר מוכן לא יתפרסם. "אני בדעה שהיום רוב הסטארט-אפים והדברים באים דרך מימון המוני ואני לא מוכנה שאף אחד יגיד לי מה לכתוב ואיך לכתוב", אמרה. "אני מעדיפה שזה יהיה משהו חברתי עם אנשים שמעורבים בזה - ככה אוכל לכתוב את האמת ולא במה שמנחים אותי. אף אחד לא יודע באמת מי אני, יש יותר נסתר על הגלוי. אני לא אחת שיושבת על מיליונים ויכולה להוציא ספר. אני אדם כמו כולם".

באתר גיוס הכספים היא כתבה: "אני מזמינה אתכם אל הפינות העמוקות והנסתרות ביותר של חיי, לפני ואחרי, ומבקשת כי תעזרו לי לפרוק את שעל לבי מעל דפי ספר אשר ייצא לאור בתמיכתכם. ודאי תאמרו לעצמכם, 'מדוע היא פונה אלינו, למה שלא תוציא קצת דולרים מתחת לבלאטות...?'. האמת היא שלא רק שאין בלאטות, גם את הבית נאלצתי למכור כדי לאפשר לילדיי קיום בכבוד. ללא תמיכתכם אין סיכוי כי אממש את חלומי להוציא לאור את סיפורי".

אלפרון מספרת כי החליטה לנפץ את המיתוסים אודות ה"משפחה" שיצרה וטיפחה העיתונות ולספר על המשפחה האמיתית. "אני רוצה שתגלו את אהובה האמיתית, לאו דווקא בת זוגו של יעקב אלפרון אלא אישה עצמאית, משכילה, דעתנית, המגוננת בחירוף נפש על ילדיה, ועם זאת מנסה לכבות את הבעירה ולהצית את התשוקה לספר לכול איזה בן זוג היה", אמרה.

לפניות לכתב: MatanH@Ch2news.tv

עמוד הפייסבוק של מתן חצרוני