התיעוד הקשה בו נראית א' מקיימת יחסי מין על הבר במועדון "אלנבי 40" בתל אביב, כשמסביב אנשים מעודדים ומצלמים ואיש מבין עשרות הבליינים או בעלי המקום לא נוקף אצבע כדי לעצור את ההתרחשויות עורר סערה ציבורית גדולה. בריאיון בלעדי לחדשות 2 Online מציגה לראשונה א' את גרסתה ומספרת מה התרחש באותו לילה קשה ומה עובר עליה בימים האחרונים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

א', לקוחה קבועה במועדון, שחזרה את השתלשלות האירועים במסיבה, שבמהלכה השתכרה והחלה לקיים יחסי מין על הבר: "מזגו לי שתייה והתחלתי לשתות. תוך כדי שאני שותה, בחורים נוספים מזמינים לי שתייה. שתיתי לדעתי בין 12-15 משקאות ואז העלו אותי על הבר".

"מה שעבר לי בראש זה כאילו, איפה אני? מה אני עושה?", המשיכה א'. "לא שמתי לב אפילו שאנשים נמצאים. אני לא יודעת איך הגעתי למצב כזה שאני שותה אלכוהול, אני לא רגילה לשתות אלכוהול, רק הריח מגעיל אותי. הגעתי למצב שאני לא יודעת איפה הייתי. הסכמתי לעלות עם הבגד ים שלי. באיזשהו שלב, שכבר לא הייתי מודעת, פשוט הורידו לי את הבגד ים, אחת הבחורות על הבר משכה לי את החוטים של החזייה, משכה לי את החוטים של הבגד ופשוט נשארתי עירומה וללא בגדים".

"אנשים שופטים מבלי להכיר"

בשלב זה התחילו יחסי המין מול עיניהם של עשרות המבלים. לטענתה של א', עם אדם אחד בלבד, ובהסכמה. "זה משהו שאני לא יכולה להסביר אותו, אנשים שופטים מבלי להכיר", טענה א'. "אולי באותו הרגע הסכמתי, ההסכמה לא הייתה כשהייתי שפויה. אני רוצה להגיד לכם משהו, אני בחורה שבחיים לא נתתי לגבר לזלזל בי, להשפיל אותי, להוריד לי מעצמי את הכבוד".

היום היא בעיקר רוצה לשים את כל זה מאחוריה. יותר מדי אנשים בדרך לא חשבו עליה, ולו לרגע אחד - בעלי המועדון, עשרות המבלים במקום וכל אלה שהפיצו את הסרטון לחברים. לכולם יש חלק במקרה הנורא הזה.

"אני יושבת בבית, קוראת את התגובות שכותבים עליי ובוכה. ואם אני צריכה לראות בפייסבוק, טוקבקים כאלו ואחרים, ואם אני צריכה שמשטרה תזמן אותי לחקירות כי זו התערטלות בפרהסיה וזו עבירה פלילית ואמרתי להם שלא הייתי בתת הכרה", היא מספרת.

בעלי המועדון נחקרו ושוחררו

בעלי המועדון נחקרו בעקבות תיעוד המקרה שפורסם בערוץ 10, אך שוחררו לביתם. חומרי החקירה הועברו לפרקליטות ושם יחליטו האם להגיש נגדם כתב אישום. "זה שאומרים שזה אונס, וואו, אני לא יכולה להגיד שזה אונס", אמרה היום א'. "אם הייתי סחית, לא הייתי מורידה אפילו את הנעליים, את הנעליים לא הייתי מורידה".

"תשמרו על עצמכן", סיכמה א'. "בלי אלכוהול, בלי שטויות, אם אתן מגיעות למועדון ואוהבות להתלבש מיני או פרובוקטיבי, פשוט תשמרו על עצמכן כי למצב שאליו אני הגעתי אף בחורה לא רוצה להגיע".

לפניות לכתב: AzriA@Ch2news.tv

הצטרפו לעמוד הפייסבוק של עזרי עמרם