סיפור קשה ונוגע ללב של ילד בן 13 שלקה בסרטן קשה ונזקק לתרופה חדשה בעלות יקרה במיוחד, הביא אמנים רבים להושיט יד ולהשתתף במופע התרמה לכבודו שייערך בסוף החודש בתל אביב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

אלכסיי וסילנקו, בן לאם חד הורית, חלה בסרטן בגיל 7, כשאובחן עם גידול במוחו. אחרי שנה של טיפולים אינטנסיביים וקשים הוא הצליח להתגבר על המחלה, אך נשאר במעקב. בשנה שעברה, בגיל 12, גילו הרופאים שהסרטן חזר והפעם בצורה אגרסיבית יותר, כשהגידול שולח גרורות לחלקים אחרים בגוף.

למרות טיפולי כימותרפיה אינטנסיביים וטיפול תרופתי ניסיוני, לא הצליחו הרופאים לעצור את התפשטות המחלה, והחליטו לעצור את הטיפול מחשש שגופו לא יוכל להתמודד עם עוד טיפולים שכאלו. הם אמרו למשפחתו שהסיכוי היחיד להצילו הוא באמצעות תרופה חדשה, ניסיונית, שתוכל אולי להתמודד עם המחלה.

התרופה לא נמצאת בסל התרופות, ומחירה עומד על לא פחות מ-300 אלף שקלים. עמותת "להושיט יד" שהתגייסה לנסות ולהציל את חייו, קישרה בין אמו לבין אבי סידי ואלה קורן, שהצליחו לשכנע אמנים להשתתף באירוע לגיוס הכסף הדרוש, כמו שלום אסייג, אורי חזקיה, שלישיית מה קשור, אמירם טובים, עידן אלתרמן ואבי גרייניק.

האירוע ייערך ב-30 בנובמבר בבית החייל בתל אביב, בתקווה שהיעד שהציבו לעצמם המארגנים יתגשם, ואלכסיי יוכל להתגבר על המחלה אחרי כשלון הטיפולים האחרים.

קישור לרכישת כרטיסים למופע ההתרמה

קישור לתרומות למען רכישת התרופה לאלכסיי

טלפון לתרומות - זמין 24 שעות ביממה: 039090882