יוזם "מחאת המילקי" שעורר סערה ציבורית רחבה בישראל והצית את הדיון המחודש על יוקר המחייה, עושה את דרכו חזרה ארצה. נאור נרקיס בן ה-25 נראה היום (חמישי) לפנות בוקר כשהוא ממתין בשדה התעופה הגרמני, דקות לפני עלייתו על המטוס שיחזיר אותו לתל אביב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

כבר לפני שבועיים הודיע יוזם המחאה על כוונתו לשוב לישראל - בהודעה שפרסם בעמוד הפייסבוק שהקים "עולים לברלין", כתב נרקיס: "במשך 30 יום העמוד הזה השמיע את הקול של הרבה מאוד ישראלים, והוכיח שאם רוצים מספיק לשנות משהו, מספיק זוג עיניים פקוחות לרווחה ולהגיד בקול רם את מה שאתה חושב".

"מבחינה אישית החלטתי שאני זקוק גם לתקופת שקט קצרה, במהלך החודש הקרוב אחזור לישראל", כתב יוזם המחאה לכ-20 אלף העוקבים שהצטרפו לעמוד הפייסבוק. "איך שאני רואה את זה, לכל מי שישראל חשובה לו, קיימות שתי אפשרויות - לעבור לחו"ל או לשנות אותה".

לאחר פרסום ההודעה קיבל נאור נרקיס תגובות רבות שהביעו אכזבה ושאלו "כמה שילמו לך?", או אמרו "הצמידו לו אקדח לראש". "אינני מעוניין בפיזור הבטחות או להתיימר שיש ביכולתי להביא לשינוי, כרגע אני בעיקר צריך ורוצה לנוח, אבל יש לי אמון בזה שקיימות בנו העוצמות הדרושות כדי שיהיה בישראל טוב יותר להרבה אנשים", המשיך יוזם המחאה וחתם באמירה "נתראה בישראל".