התאונה בבני ברק (צילום: דוברות מד"א)
התאונה בבני ברק | צילום: דוברות מד"א

בתוך כשעה שלושה הרוגים: שלוש תאונות דרכים קטלניות באזור המרכז הובילו למותם של שלושה בני אדם ולפציעתם של שניים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בסמוך לשעה חצות אמש (חמישי) אירעה תאונת פגע וברח בצומת הרחובות בן גוריון וכנפי נשרים ברמת גן. רוכב קטנוע פגע בנערה בת 17 שחצתה את הכביש במעבר חציה ולאחר מכן נמלט מהמקום. פרמדיקים של מד"א שהגיעו לזירה מצאו את הנערה כשהיא מדממת ומעורפלת הכרה ופינו אותה לבית החולים תל השומר במצב קשה.

תאונת הדרכים בטייבה (צילום: דוברות מד"א)
תאונת הדרכים בטייבה | צילום: דוברות מד"א

כמה דקות לאחר מכן אירעה תאונה נוספת, הפעם בבני ברק. ברחוב עזרא בעיר מצאו פרמדיקים של מד"א נער בן 15 שנסע על רולר בליידס, איבד שליטה והתנגש בעוצמה רבה ברכב חונה. כתוצאה מהפגיעה איבד הצעיר את ההכרה. כוחות מד"א שהגיעו לזירה נאלצו לקבוע את מותו במקום.

פרמדיק מד"א, אילן מועלם שהיה במקום סיפר: "על הכביש שכב הנער ללא נשימה וללא דופק עם פציעה קשה מאוד בראשו. ניסינו להעניק לו טיפול רפואי אבל פציעתו הייתה קשה ביותר ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו".

הרכב הפוגע נמלט. ארכיון (צילום: דוברות מד"א)
פגע וברח ברמת גן | צילום: דוברות מד"א

באותה שעה התקבל דיווח על תאונת דרכים נוספת בכניסה לטייבה, סמוך לתחנת הדלק דור אלון. חוקרי אגף התנועה של המשטרה שהגיעו לזירה הבחינו בתאונה קשה בין שני כלי רכב פרטיים.
כתוצאה מהתאונה נהרגו במקום שני צעירים בני 20 ו-16 מאזור המשולש. גבר נוסף בן 31 מאזור השרון נפצע באורח בינוני ופונה לקבלת טיפול רפואי.

פרמדיק מד"א, מעוז וגשל שהיה בזירת האירוע סיפר: "מדובר בתאונה קשה מאוד. אחד הרכבים התרסק ונחצה לשניים. שני גברים שהיו ברכב נהרגו במקום, ברכב השני נלכד גבר כבן 31 כשהוא בהכרה מלאה. הענקנו לו טיפול רפואי תוך חילוץ מורכב וממושך מהרכב ופינינו אותו לבית חולים כשהוא במצב בינוני וסובל מפגיעות בגפיים". המשטרה פתחה בחקירת נסיבות התאונה.

מצוד אחר רוכב הקטנוע שברח

תאונת הדרכים בטייבה (צילום: דוברות מד"א)
תאונת הדרכים בטייבה | צילום: דוברות מד"א

בעקבות תאונת ה"פגע וברח" הודיעה המשטרה כי היא מחפשת אחר צעיר שנמלט על גבי הקטנוע שפגע בהולכת הרגל ברמת גן. באגף התנועה של המשטרה הוקם צוות חקירה מיוחד במטרה לאתר את הנהג במהרה ולהביאו לחקירה, והדגישו כי ישקיעו בכך מאמצים רבים. במשטרה קוראים לנהג להסגיר עצמו בטרם יאותר, על מנת שלא להחמיר את מצבו.

תאונת הדרכים בטייבה (צילום: דוברות מד"א)
תאונת הדרכים בטייבה | צילום: דוברות מד"א


עדי ראייה או כל מי שיש בידו מידע היכול לסייע לחקירה, מתבקש לפנות טלפונית לראש הזרוע המבצעית תל אביב באגף התנועה, רפ"ק איציק לוי, או למוקד 100.

פגע וברח ברמת גן (צילום: דוברות מד"א)
פגע וברח ברמת גן | צילום: דוברות מד"א