"הבנתי שאני עומדת ללדת", אדוה גמליאל ובנה
"הבנתי שאני עומדת ללדת", אדוה ובנה | צילום:

תושבת כפר יונה כרעה ללדת אתמול (שני) במושב האחורי של מכוניתה, זמן קצר לאחר ששוחררה מבית החולים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בליל יום שני האחרון הגיעה אדוה גמליאל יחד עם בעלה לבית החולים מאיר שבכפר סבא, לאחר שחשה בצירי לידה חזקים. בתום שורת בדיקות החליט צוות בית החולים לשחרר אותה חזרה לביתה, לאחר שאובחן כי היא אינה על סף לידה.

שניות ספורות לאחר שנכנסו לדירתם, חוותה גמליאל להפתעתה את ירידת המים המבשרת על תחילת הלידה. "הבנתי שאני עומדת ללדת בבית ונכנסתי ללחץ", סיפרה בשיחה עם חדשות 2 Online. "בכיתי וצעקתי, מכאבים ומפחד, כי שני ילדיי האחרים היו גם הם בבית. למזלי, בעלי שמר על קור רוח והבין שהוא צריך להיות רגוע בשבילי".

בני הזוג ובנם הטרי יחד עם צוות מד"א
בני הזוג ובנם הטרי יחד עם צוות מד"א | צילום:

בני הזוג הצליחו לרדת חזרה למכוניתם, כשבמקביל התקשר הבעל למוקד מד"א וביקש סיוע. בזמן שהנציג הסביר לו בדיוק מה עליו לעשות, הוזנקה ניידת טיפול נמרץ לנקודת מפגש עם השניים בצומת בית ליד. "כשהגענו לשם התינוק כמעט כבר היה בחוץ", תיארה אדוה. "לא היה להם זמן להעביר אותי אפילו לאמבולנס אז נשכבתי במושב האחורי של הרכב שלנו ושם הם יילדו אותי".

דקות ספורות לאחר מכן כבר חבקה אדוה את תינוקה, שנולד ללא כל סיבוכים. "אנשי מד"א היו מקצועיים ומשפחתיים", ציינה גמליאל. היא ובנה הטרי פונו לבית החולים לניאדו שבנתניה, שם התאוששה מהחוויה המטלטלת.