החתן הפצוע ביום שמחתו במרפאה
החתן הפצוע במרפאה | צילום: טרם

קבלו את החתן והכלה - היישר מהמיון: המנהג לשבור כוס מתחת לחופה, כזכר לחורבן ירושלים, עלול להיגמר בפציעה לעיתים, כפי שזכור לרבים לאיתנו מהסרט "אהבה קולומביאנית". השבוע, אלישיב מנלין שנישא לבחירת ליבו באולם אירועים באזור ירושלים למד זאת על בשרו ונאלץ להתפנות במהלך האירוע לטיפול רפואי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

במהלך המעמד המרגש של שבירת הכוס, נפצע החתן והחל לדמם מרגלו. "לא ככה חשבתי שתסתיים החופה", הודה מנלין בשיחה עם חדשות 2 Online, "ככל הנראה הסולייה של הנעל לא הייתה עבה מספיק והכוס התנפצה בחלקה לכף הרגל שלי". תוך רגע קצר הבין מנלין שמשהו השתבש - וכך גם הקהל: "מיד הבהילו אותי למרפאה שהייתה לא רחוק משם, שם הצוות הרפואי חשב בתחילה שמדובר בסרט".

במיון "טרם" בטיילת בירושלים קיבל מנלין טיפול לפצע וחיסון נגד טטנוס וזיהום, ותוך זמן קצר שב לאולם השמחות לחגוג עם יקיריו. "טיפלו בי ממש מהר - תוך 20 דקות או חצי שעה כבר הייתי בחוץ, אמנם עם רגל חבושה ואפילו עם חתיכת זכוכית בכף הרגל שעדיין לא הוציאו לי אבל הייתי חייב לחזור לחתונה", שחזר מנלין.

לדבריו, האווירה בסוף האירוע הייתה משמחת, למרות הפציעה הטראומתית: "הרימו לי את האירוע, האווירה הייתה פצצה". בתום החתונה לא הלך מנלין לספור את הצ'קים, אלא פנה לבית החולים שערי צדק בעיק לקבלת טיפול נוסף. כיום הוא מתאושש בביתו מהחתונה ה"לא שגרתית" שחווה.

במיון "טרם" סיפרו כי "זהו אינו מחזה שגרתי לראות חתן וכלה עם חליפה ושמלת הכלולות במיון", ועל מנת לאפשר לשניים לשוב לחגוג עם קרוביהם ויקיריהם סיפק צוות המיון טיפול מהיר לחתן. "חתונתם של בני הזוג הטריים כמעט ולא הופרעה" הוסיפו במיון, שם טיפלו בחתן ד"ר יוני אלשטיין והפרמדיקית יעל אלשטיין.