טענות חדשות של הנהג החשוד במעורבות בתאונת הפגע וברח בכביש 1: לאחר שהמשטרה עצרה אתמול את הנהג החשוד בתאונה בה נפצע קשה צעיר בן 19, בחקירתו אמש הוא טען שנמלט ממקום התאונה כי נתקף בפחד ולכן המשיך לנסוע למקום עבודתו. מצבו של הפצוע השתפר במהלך הלילה ומוגדר כעת בינוני.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו  

הנהג החשוד יובא ב-11 לבית המשפט, שישחרר אותו, ככל הנראה, בתנאים מגבילים. המטרה עצרה את החשוד, שעות לאחר התאונה הקשה סמוך למחלף הראל . חקירת המשטרה מתמקדת בהיבט ההפקרה של הפצוע, פחות על עצם הפגיעה.

מרגע התאונה אתמול בשעות הבוקר, פתחו חוקרי אגף התנועה של המשטרה בחקירה מאומצת לאיתור זהות הנהג והרכב הפוגע. לאחר איסוף ראיות וממצאים נוספים מזירת התאונה, ותוך שימוש באמצעים נוספים, הצליחו החוקרים לאתר את הרכב של החשוד, גבר בשנות ה-50 לחייו מירושלים, בסמוך לקניון הזהב בראשון לציון - והביאו למעצרו בשעות אחר הצהריים.

חובשים ופרמדיקים של מד"א שהוזעקו לזירת התאונה העניקו לפצוע טיפול ראשוני ופינו אותו לבית החולים הדסה עין כרם כשהוא סובל מפגיעה רב מערכתית. בן ה-19 שנפגע בתאונת הפגע וברח בכביש 1 הובהל ליחידת הטראומה בבית החולים הדסה עין כרם כשהוא במצב קשה וסובל מחבלות בראש ובגפיים. הוא נמצא כעת בהכרה חלקית ומקבל טיפול רפואי.