"הלוואי והבן שלי יהיה האחרון": פרץ עמר, מפקד מחוז חוף, ביקר היום (רביעי) את אביו של סלמון טקה, וורקה טקה, במהלך השבעה. במהלך הביקור דיבר עמר על הקשר עם העדה האתיופית והמשך החקירה והביע צער על המקרה. בתגובה אמר לאביו של טקה כי הוא מקווה שבנו יהיה האחרון.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

"הקשר שלנו עם העדה דווקא באזור הזה הוא קשר מצויין", אמר עמר והוסיף כי הוא מתכוון להמשיך ולחזק את הקשר, כמו כן גם את הקשר עם האבא. "כל מה שהוא מצפה שיקרה יבוא לידי ביטוי. נעדכן אותו באיזה תהליכים אנחנו עושים במסגרת הקשר עם העדה".

עמר המשיך ושיבח שיבח את העדה ואת פועלה: "אני חושב שיש לכם עדה מצוינת, נפלאה, היא עוזרת לנו המון בעבודה היום יומית ויש לנו כמעט 50 שוטרים, רק אצלי, מבני העדה שכל אחד מהם שוטר מצוין שעושה עבודה מצוינת".

לבסוף הצר המפקד על המקרה הטראגי והוסיף כי הוא מקווה שזה יהיה המקרה האחרון, "זה לא בידיים שלנו", הוסיף אמר ואמר כי לעיתים הדינמיקה כופה דברים על המשטרה. "אין לנו שליטה על כל דבר אבל אני יכול להבטיח שנעשה את המקסימום - שהדברים יקרו בצורה נכונה ושנצמצם תקלות למצב של אפס".

וורקה אמר למפקד מחוז חוף כי את בנו כבר אי אפשר להחזיר, אך הוא רוצה שיהיה משפט צדק ומערכת חוק הוגנת. "הלוואי והבן שלי יהיה האחרון ואף ילד לא יהרג״.

מוקדי ההפגנה הצפויים (צילום: חדשות)
החסימות הצפויות | צילום: חדשות

ההפגנות האלימות בעקבות מותו של טקה מירי שוטר צפויות להתחדש היום, לאחר סבב אלים שבמהלכו נזרקו אתמול אבנים, הוצתו מכוניות, נפצעו שוטרים ואנשים רבים בכל רחבי הארץ נתקעו במשך שעות בדרכים החסומות. ההפגנות ברחבי הארץ צפויות להתחיל מהשעה 3 וחצי אחר הצהריים.