ארכיון
ארכיון | צילום: דוברות המשטרה, חדשות

תאונת עבודה קטלנית אירעה היום (שבת) במפעל במושב בצת שליד נהריה. גבר בן 61 נפגע ממשטח כבד של מדפי ברזל שנפל עליו ומותו נקבע בבית החולים. ההרוג הוא בעל המפעל, תושב בצת בן 61, ושמו טרם פורסם. המשטרה פתחה בבדיקת נסיבות המקרה.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו   

המפעל שבו אירעה תאונת העבודה הקטלנית לא פעל בשבת: בעל המפעל נכנס למקום, ככל הנראה כדי לקחת או לבדוק משהו, ואז נפגע. מסיבה שטרם התבררה, משטח כבד של מדפי ברזל נפל עליו ופצע אותו אנושות: הוא פונה למרכז הרפואי גליל, שם נקבע מותו תוך זמן קצר לאחר שניסיונות ההחייאה לא צלחו. "חוקרי משטרה מתחנת נהריה פתחו בבדיקת הנסיבות ונציג משרד העבודה זומן", נמסר מהמשטרה.

הדיווח הראשוני על האירוע התקבל במוקד 101 של מד"א במרחב אשר בשעה 15:25. חובשים ופרמדיקים של מד"א טיפלו בפצוע ופינו אותו למרכז הרפואי בנהריה במצב אנוש עם פגיעה רב מערכתית תוך כדי ביצוע פעולות החייאה.

פרמדיק מד"א אדהם בראכת סיפר: "כשהגענו למפעל ראינו את הפצוע שוכב מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית קשה. סיפרו לנו שהוא נלכד תחת משטח וחולץ כשהוא ללא דופק וללא נשימה. ביצענו בו פעולות החייאה מתקדמות שכללו הנשמה, עיסויים ומתן תרופות ופינינו אותו לבי"ח במצב קריטי תוך המשך טיפול רפואי".