סערת הסטורי הופכת לחקירה: המשטרה פתחה היום (שלישי) בחקירה נגד כוכבת הריאליטי ליהיא גרינר לאחר שאתמול הוגשה נגדה תלונה בגין הסרטון בו תיעדה עצמה מקללת שוטר בקללות גזעניות. בסרטון, גרינר התפרצה על שוטר תנועה שעצר אותה לאחר שהשתמשה במכשיר הסלולרי שלה בנהיגה.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

השוטר הגיש תלונה בתחנת פ"ת בגין העלבת עובד ציבור, ובעקבות כך נפתחה חקירה. בשלב זה מתייעצים במשטרה על האספקטים המשפטיים של המקרה. גורם שמצוי שחקירה מסר ל"החדשות Online" כי יש סבירות שליהיא גרינר אף תזומן לחקירה בתחנת המשטרה.

גרינר התפרצה על השוטר והעלתה לאינסטגרם הפרטי שלה סדרת סרטונים שבהם נראית צועקת ומקללת את השוטר - בנוכחות אחייניתה ברכב. "למה השוטרים במדינה הזאת דפוקים? המשטרה פה היא בדיחה", צעקה בסרטון. "תימני קטן שנראה כמו התחת שלי רושם לי עכשיו דוח. אני בפקק וה'מנאייק' מאחורי רושם לי דוח כי משעמם לו".

גרינר הוסיפה לצעוק: "אתה יכול לרשום מהר יותר? אתה איטי רצח, יש לאנשים חיים - לא כמו שלך".

גרינר: "מתנצלת, ההתנהלות בהמתית ודוחה"

אתמול, גרינר התארחה באולפן "חדשות הבוקר" והתנצלה על ההתפרצות: "פדיחות. זה בהמתי, זה דוחה. כשיש לי סערה אני משתגעת וישר פונה לסטורי ומשתפת. זו מחלה. אחרי 5 דקות אמרתי 'יואו איזו בהמה אני' וישר הורדתי את זה. מישהו תפס את זה מאוד מהר והפיץ את זה".

גרינר התעקשה שקיבלה את הדוח שלא בצדק: "נהגתי באוטו, אני עם האחיינית שלי, יום אחרי גמר 'הישרדות', הכי פאן. הפקק לא זז והשוטר באופנוע עומד בצד ומסתכל לתוך הרכב. הוא ראה שאני מחזיקה את הטלפון ביד, הראיתי לו שהמסך שחור. הוא לא נתן לי לדבר, לא הקשיב לי. הייתי נחמדה אליו בהתחלה, אמרתי לו 'אתה צודק, אני מצטערת, אבל לא הייתי בטלפון', אבל הוא לא הקשיב. צריך להיות קצת אנושי, לא ישר לזרוק אלף שקל".

בריאיון, היא התייחסה לסערה שעוררו דבריה: "אני בהיריון, ואל תגידו שזה לא תירוץ. אני משוגעת. אני מאוד מתנצלת, זה מזעזע. אני שונאת את הפה שלי לפעמים".

גרינר הוסיפה, בתגובה לטענות על גזענות מצדה: "נראה לי שהוא לא היה תימני, אבל אני מרשה לעצמי להגיד 'תימני קטן' כי בעלי תימני. יש לי תימני בבטן, זה גם ההומור שלי, הטריפוליטאית שבי יצאה החוצה. זה בדיחות, אני מצטערת".