הפעוטה נותרה ברכבת הנוסעת
הפעוטה נותרה ברכבת הנוסעת | צילום: דוברות רכבת ישראל, חדשות

דרמה בתחנה - הרכבת נסעה עם עגלת התינוקת, האם נשארה מאחור: אישה שהגיעה הבוקר (חמישי) עם ילדיה לתחנת הרכבת בבנימינה העלתה את עגלת התינוקת על הרכבת וירדה לסייע לבנה שחיכה על הרציף. לפתע, הרכבת החלה לנסוע ובת החמישה חודשים נותרה לבדה. עובדי הרכבת מיהרו להתגייס לעזרת האם המסכנה, עדכנו את הפקחים על הרכבת ובתחנה הבאה ובסיום "מבצע" משותף התינוקת הוחזרה לאמה. 

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

בעקבות האירוע, מנהל תחנת בנימינה הוזעק למקום ובמקביל עלו עובדי הרכבת ברשת החירום ועדכנו על שאירע את מנהלי התחנות, הפקחים וצוותי התחנות באזור.

פקח שהיה על הרכבת איתר בתוך שניות את העגלה והשגיח על התינוקת עד להגעת הרכבת לתחנת חדרה. שם, הוא העביר את התינוקת לחזקת מנהלי תחנת חדרה, עד להגעת האם כעבור מספר דקות.

"היה לי חשוב להדגיש שהתינוקת לא לבד" | צילום: דוברות רכבת ישראל, חדשות

"היה לי חשוב כל הזמן להדגיש בפני האמא שהתינוקת לא לבד", מספר אילן סאייג, מנהל תחנת בנימינה. "אני קורא לכל ההורים הנוסעים עם ילדיהם בחופש הגדול לא להסיר את העיניים מהילדים ברציפים ובתחנות".

מנהל תחנת חדרה סיני סימנטוב, אב טרי בעצמו, אמר כי "בתור אבא לתינוק בן חודש, אני עדיין רועד מהתרגשות. אני יוצא לחופשת לידה בעוד מספר ימים, וקיבלתי אימון מצוין".