שיבל כרמי מנסור (צילום: חדשות)
שיבל כרמי מנסור | צילום: חדשות

רוצים לקבל הודעה לנייד מיד עם צאת הפרק? להרשמה והאזנה במכשירי אפל לחצו כאן | להרשמה והאזנה במכשירי אנדרואיד ניתן להשתמש בכל אפליקציית פודקאסטים (למשל Podcast Addict או Google Podcasts), ולהקליד בשורת החיפוש: סמול טוק - או ללחוץ כאן

כששיבל כרמי מנסור קיבל את ההצעה להגיש את טקס פרס ישראל, הוא לא התרגש במיוחד. "ידעתי שזה טקס חשוב, אבל לא עד כדי כך חשוב", הוא מודה בפרק החדש של הפודקאסט "סמול טוק" עם יונתן ריגר. "הלכתי לקבל אישור מהבוסית שלי - כמו כל טקס שאני עושה - והיא פתחה עיניים ואמרה: 'וואו, איזה כבוד!'. אז התחלתי להבין שזה ביג דיל". לדבריו, הדבר שזכור לו יותר מכל מהטקס הוא העובדה ששר החינוך דאז, שי פירון, הזיז לו את הפרומטרים: "אם חוזרים לצילומים מהטקס, רואים אותי מסתכל כל הזמן ימינה ושמאלה".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

כמי שמשמש באופן קבוע "הדרוזי הראשון" בתפקידיו השונים, מנסור כבר רגיל לתשומת לב - אבל חוק הלאום שעבר לאחרונה הצליח בכל זאת להוביל לתגובות חריגות במיוחד. "אני עובד עשר שנים בחדשות, הקראתי הרבה ידיעות שנויות במחלוקת – אבל עד השבוע הזה אף פעם לא קיבלתי הודעת נאצה", הוא אומר.

יונתן ריגר (צילום: חדשות)
יונתן ריגר | צילום: חדשות

בפודקאסט מבית החדשות מתארחים מדי שבוע אנשי החברה לשיחה אינטימית עם יונתן ריגר, בה הם חושפים גם פרטים מעניינים מעולמם האישי וגם מעולמם המקצועי, מתחילת הקריירה ועד היום. בפרק החדש מספר מנסור על "מבחן הנאורות של שיבל" שהוא עורך למכרים חדשים; על החזרה בתשובה של אמו והגירושים של הוריו כשכבר היה מחוץ לבית; על חוויית הבידוק המשפילה בנתב"ג כשהיה בתיכון; וגם על ההערצה המשונה שהוא מקבל מעמוד פייסבוק פופולרי במיוחד.

כדי לקבל כל פרק של הפודקאסט החדש לנייד ברגע שהוא יוצא, אתם מוזמנים להירשם כמנויים בכל אפליקציית פודקאסטים - פשוט חפשו "סמול טוק" בשורת החיפוש.