זירת התאונה, היום (צילום: החדשות)
זירת התאונה | צילום: החדשות

חצה את הכביש בכיסא גלגלים – ונדרס למוות: גבר כבן 70 נהרג הבוקר (רביעי) לאחר שנפגע מרכב בעת שחצה את הכביש במעבר חצייה ברחוב איינשטיין בצפון תל אביב. המשטרה פתחה בחקירת הנסיבות.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

חובשים ופרמדיקים של מד"א, שהגיעו לזירה בצומת הרחובות איינשטיין ולוי אשכול, העניקו לאיש טיפול רפואי, ביצעו בו פעולות החייאה ופינו אותו לבית החולים איכילוב בעיר, כשהוא במצב אנוש. בבית החולים נאלצו הרופאים לקבוע את מותו.

כוחות המשטרה שהגיעו למקום פתחו בחקירת נסיבות האירוע, וחסמו את הכביש לתנועה לכיוון צפון.

כיסא הגלגלים לאחר התאונה (צילום: החדשות)
כיסא הגלגלים לאחר התאונה | צילום: החדשות

"הייתי בנסיעה חזרה מבית החולים לתחנה כשקיבלתי את הדיווח על התאונה שהתרחשה ברחוב סמוך אלי", סיפר חובש רפואת חירום במד"א עודד גל. "חלקי הכיסא שהיה מפורק לגמרי היו מפוזרים על הכביש ברדיוס של עשרות מטרים, וליד רכב שכב על הכביש גבר כבן 70, מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית קשה מאוד. יחד עם צוות הניידת טיפול נמרץ שהוזנק גם כן לאירוע הענקנו לו טיפול רפואי מתקדם והוא פונה לבית חולים במצב קריטי תוך המשך פעולות החייאה".

צמרת מערכת הביטחון, בכירי מערכת אכיפת החוק, אומנים מובילים וגיבורים מעוררי השראה – וכולם Live על במות בנייני האומה. ועידת המשפיעים של חברת החדשות ב-3 בספטמבר 2018 בבנייני האומה בירושלים | הבטיחו את מקומכם והירשמו: https://newsevent.co.il/