האתלטית נועה חייט ז"ל (צילום: באדיבות LilianePhoto.com‎, חדשות)
האתלטית נועה חייט ז"ל | צילום: באדיבות LilianePhoto.com‎, חדשות

הותר לפרסום שמה של ההרוגה מתאונת הדרכים הקטלנית בחיפה: האתלטית נועה חייט נדרסה למוות אתמול (רביעי) בזמן שרכבה על אופניים בצומת הרחובות פרויד-ראול ולנברג בעיר. חובשים ופרמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום מצאו את חייט כשהיא סובלת מפגיעה רב מערכתית ולאחר מספר בדיקות קבעו את מותה במקום. נהגת הרכב הפוגע, תושבת העיר בת 33 נחקרה במשרדי הבוחנים ונסיבות התאונה נבדקות.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו  

חייט, רכבה על אופניים וכשהגיעה לדרך פרויד פינת ראול ולנברג היא נפגעה בעוצמה מרכב. אזרחים שהיו במקום החלו לסייע לה וביצעו בה פעולות החייאה עד להגעת צוותי הרפואה. בתום זיהוי ודאי של הוריה, הותר לפרסם את שמה של חייט.

"כשהגענו למקום המראה היה קשה, ראינו על הכביש אופניים ובסמוך שכבה אישה מחוסרת הכרה עם פציעה קשה בפלג גופה העליון", סיפרו החובש איתי לשד, והפראמדיק יואל לוינגר. "אזרחים שהיו במקום החלו לסייע לה ולבצע פעולות החייאה בסיסיות, הענקנו לה טיפול רפואי וביצענו פעולות החייאה, מצבה היה קריטי ולאחר זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותה".

אלופת ישראל בריצת מדרגות (צילום: באדיבות LilianePhoto.com‎, חדשות)
אלופת ישראל בריצת מדרגות | צילום: באדיבות LilianePhoto.com‎, חדשות

באיגוד האתלטיקה ספדו לחייט: "בצער רב וביגון קודר התקבלה ההודעה על לכתה בטרם עת של נועה חייט. טריאתלטית במכבי חיפה שכיבדה בנוכחותה גם את דוכני המדליות באליפויות ישראל השונות באתלטיקה מאז היותה קדטים ועד לאליפות הארץ ב-5,000 מטר לנשים שנערכה בתחילת חודש יוני, בה היא זכתה במדליית הארד".

חייט הייתה אלופת ישראל לנוער בריצת מדרגות במשך ארבע שנים ברצף, ואלופת ישראל לנוער בריצה במשך שלוש שנים רצופות. בנוסף, היא הייתה סגנית אלופת ישראל לטריאתלון לנוער ולפני חודש וחצי זכתה במקום השלישי באליפות ישראל לבוגרות.

צמרת מערכת הביטחון, בכירי מערכת אכיפת החוק, אומנים מובילים וגיבורים מעוררי השראה – וכולם Live על במות בנייני האומה. ועידת המשפיעים של חברת החדשות ב-3 בספטמבר 2018 בבנייני האומה בירושלים | הבטיחו את מקומכם והירשמו: https://newsevent.co.il/