הפגישה בין משה חוגג, הבעלים החדשים של מועדון הכדורגל בית"ר ירושלים, לנציגי ארגון האוהדים הקיצוני "לה פמיליה", במהלכה הבהיר להם כי הוא מעוניין לצרף לסגל הקבוצה שחקן ממוצא ערבי הובילה לסערה בקרב האוהדים. אתמול (חמישי) הגיעו לידי החדשות Online הקלטות בלעדיות של שיחות פנימיות שקיימו נציגי האוהדים לאחר אותה הפגישה: "הוא יותר רע מאלי טביב - הוא אומר לנו דברים שטביב לא העז".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

תחילה פורסם כי בארגון האוהדים איימו על חוגג ודרשו ממנו להימנע מכך, אך זמן קצר לאחר מכן פורסמה מטעם האוהדים הודעת הבהרה שקוראת להימנע מפגיעה בקבוצה. במהלך השיחות בין חברי הארגון נשמעת ההתנגדות העזה של האוהדים לצירוף שחקן ערבי, ואף האיומים שהשמיעו במהלך הפגישה על הבעלים החדש.

תחילה נשמע אחד הנציגים שנכח בשיחה מספר על רצונו של הבעלים החדש לצרף שחקן ממוצא ערבי לקבוצה. "היה שם וויכוח 'חבל על הזמן' על כל הנושא הזה של להביא ערבי לבית"ר", סיפר וציין כי חוגג "אמר שלא יביא ערבי דווקא, לא יביא סתם ערבי, אמר שאם יביא ערבי זה יהיה שחקן טוב".

אותו אוהד סיפר בשיחה הסגורה גם על "חבילת ההטבות" שהציע להם חוגג בתמורה לצירוף שחקן ערבי, בניסיונו לרכך את עמדתם כדי שיקבלו את ההחלטה בהבנה. "הוא אמר לנו: 'אני אתן לכם שקעים, אביא לכם שלושה רמקולים, אדאג לכם לחדר, אחזיר לכם את החדר של המחסן של התצוגות, אני אתן לכם כסף לתצוגות למשחקים גדולים, דוכן שאתן להכניס לתוך טדי'", סיפר האוהד. "בגדול הוא אמר: 'כל מה שתרצו, אני מסכים, אבל כנראה זה בשביל המסר שלו של הערבי בבית"ר'".

"ברגע שתעשה טעות - ראה אלי טביב"

אלא שגם הניסיון של חוגג לא הצליח והאוהדים לא השתכנעו בצדקתו של הבעלים החדש. "אנחנו התנגדנו בכל תוקף לדבר כזה כי זה לא יקרה", סיפר האוהד. "אמרנו לו: 'תקשיב, כל עוד הכול בסדר, אנחנו איתך בראש שלך, בכל מצב, אבל ברגע שתעשה טעות - ראה אלי טביב". האוהד טען שחוגג איים ואמר שאם ייתקל בהתנגדות - יעזוב. "הוא אמר לי: 'אני אעזוב, תישארו בלי בעל בית'. אמרנו שאין בעיה, וככה נסגרה השיחה הזאת. נקווה שיהיה בסדר".

בהמשך נשמע אוהד אחר שנכח בפגישה משווה את חוגג לבעלים הקודמים שעמו הסתכסכו האוהדים בשל סירובו להשקיע בקבוצה: "הבנאדם היה יותר רע מאלי טביב". עוד ציין האוהד כי "הוא בחור אחלה, והוא מדבר והוא צוחק, והוא עמך, והוא יושב לידכם עם נעלי בית, אבל - בואו נסתכל רגע על המילים שהוא אמר מהפה - הבנאדם יותר רע מאלי טביב. אני אומר לכם את האמת, הוא אמר לנו דברים שטביב לא העז להגיד לנו".‎‏

לאחר מכן טען אותו אוהד שחוגג איים על האוהדים בסנקציות - אם יצעקו או יקללו במשחקים של המועדון. לדבריו, חוגג אמר שאם יעשו זאת, הוא בעצמו יפעל כדי לקנוס אותם ב-100 אלף שקלים. "הוא ישים מצלמות יותר מדויקות מעל היציע המזרחי וכל בנאדם שיגיד משהו נגד בית"ר זה נחשב שהוא פוגע במוניטין של בית"ר ירושלים והוא יקבל תביעה".

צמרת מערכת הביטחון, בכירי מערכת אכיפת החוק, אומנים מובילים וגיבורים מעוררי השראה – וכולם Live על במות בנייני האומה. ועידת המשפיעים של חברת החדשות ב-3 בספטמבר 2018 בבנייני האומה בירושלים | הבטיחו את מקומכם והירשמו: https://newsevent.co.il/