רעיית ראש הממשלה חזרה בזמן 30 שנה אחורה: אל על השיקה הבוקר (שלישי) את מטוס הדרימליינר החדש שלה, ואל הטקס החגיגי הגיעה לא אחרת מרעיית ראש הממשלה, שרה נתניהו,שעבדה בעברה כדיילת בחברה והתלבשה הבוקר במדים לכבוד האירוע.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

"היה לי בוקר מאוד נוסטלגי, של רגעים מאוד מרגשים, של חזרה בערך 30 שנה אחורה", סיפרה נתניהו. "אחד הזכרונות הכי חזקים שלי היה בטיסות להבאת העולים מברית המועצות עוד בזמן המלחמה הקרה בטרם נפלה חומת ברלין. זכורים לי הלילות עם הטיסות הריקות - היינו טסים במטוס ריק, נוחתים בשדה תעופה מוחשך וחוזרים חזרה לארץ עם מטוס מלא במשפחות, בילדים, בקשישים, באנשים מאוד מרוגשים, שאמנם עוד לא ידעו את השפה, אבל ידעו שמגיעים הביתה". 

הכלי החדיש עוצב במיוחד בהשראת עיצוב של מטוס הבואינג 707 המיתולוגי. המטוס שייקרא על שם העיר רחובות הוא השישי במספר אותו רכשה חברת התעופה הישראלית. הדרימליינר הוא אחד מבין 16 שהחברה רכשה ועיצוב הרטרו שלו נעשה כחלק מחגיגות 70 למדינה. בימים הקרובים ייצא המטוס לטיסה בשמי הארץ עליה יתארחו ילדים מיישובי עוטף עזה ומרחובות.

המטוס החדש (צילום: חדשות)
המטוס החדש | צילום: חדשות

צמרת מערכת הביטחון, בכירי מערכת אכיפת החוק, אומנים מובילים וגיבורים מעוררי השראה – וכולם Live על במות בנייני האומה. ועידת המשפיעים של חברת החדשות ב-3 בספטמבר 2018 בבנייני האומה בירושלים | הבטיחו את מקומכם והירשמו: https://newsevent.co.il/