לקראת מצעד הגאווה שיתקיים מחר (חמישי) בירושלים, יצאו חברי קבוצת המחאה הלהטב"ית "הפנתרות הוורודות" לבני ברק, תלו פשקווילים וחילקו מכתבים שקוראים לבוא למצעד. אבל במהלך הלילה הם הותקפו על ידי כעשרים חרדים, אחד מהם אף ריסס לעברם גז מדמיע והם נאלצו לחדול מפעילותם. שניים מהפעילים סיפרו בראיון ב"מהדורה ראשונה" על הרגעים הדרמטיים שתועדו על ידי אחד הפעילים.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

"בתור נער חרדי גדלתי עם התחושה שמה שאני עושה ואת מי שאני אוהב זה לא בסדר ולא תקין והיה חשוב לנו להעביר את זה שזה בסדר - שהכול בסדר", מספר תומו חן על הפעילות. "שמנו מכתבים שמיועדים לנוער להט"בי בתיבות דואר", מוסיפה בתי עזרי.

"כבר בהתחלה הייתה התגודדות וכשהמשכנו בפעילות הגיעו רכבים ונעמדו מסביבנו, התקשרנו למשטרה, לקח להם יחסית הרבה זמן להגיע", מספרת עזרי על הרגעים שנראים בתיעוד. לדבריו של חן התגודדו סביבם "כמה עשרות בודדות, 20 בערך. לא תכננו כמובן להתחיל מהומה, באנו במטרה טובה להגיד לכל נער ונערה דתית וחרדית שהם בסדר ושזכותם לאהוב את מי שהם רוצים לאהוב".

צמרת מערכת הביטחון, בכירי מערכת אכיפת החוק, אמנים מובילים וגיבורים מעוררי השראה – וכולם Live על במות בנייני האומה. ועידת המשפיעים של חברת החדשות ב-3 בספטמבר 2018 בבנייני האומה בירושלים | הבטיחו את מקומכם והירשמו: https://newsevent.co.il/