הטריד יותר מ-170 נערות (צילום: מתוך דף הפייסבוק של בנו ריינהורן‎, חדשות)
החשוד, בנו ריינהורן | צילום: מתוך דף הפייסבוק של בנו ריינהורן‎, חדשות

נשים שהכירו לאורך השנים את בנו ריינהורן, מאמן הכדוריד החשוד בפגיעה בקטינות במה שהמשטרה הגדירה כאחת מפרשות הפדופיליה "החמורה אי פעם", הגיבו היום (חמישי) בתדהמה לפרסום החשדות נגדו. אחת מהן כתבה בחשבון הפייסבוק שלה: "הייתי כורתת לעצמי את היד לפני שהייתי חושדת שבנו הוא פדופיל". הנשים הודו שגם בזמן אמת לא הבינו את הקשר של ריינהורן לעולם הדוגמנות, כשבמשטרה מאמינים שכך נהג לנצל את הצעירות.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו  

על פי עדויות הנשים שהכירו אותו כשהיו נערות, ריינהורן ניהל פורום דוגמנות באתר "תפוז" שבעבר היה פעיל מאוד. בשיחה עם החדשות Online הן סיפרו שהוא הצטייר בעיניהן כאדם בעל קשרים רבים בעולם הדוגמנות, אך הופתעו לגבי הקשר שלו לתחום. "בנו ניהל את פורום הדוגמנות בתפוז לפני 10 שנים בערך", סיפרה אחת הנשים. "הוא הצטייר כאדם מקסים שמקושר לצלמים מהתחום". היא סיפרה שבפורום אותו ניהל ריינהורן היו חברות נערות בנות 13-18 שנהגו לפרסם תמונות של עצמן וביקשו לקבל חוות דעת ממנו ומאנשי מקצוע.

לדבריה, היא סמכה על ריינהורן שכן הוא העניק לה תחושה שהוא מגונן עליה. "הוא תמיד היה מגן עלינו אם מישהו היה 'מתחיל' איתנו", היא סיפרה. "האמת היא שלפני 10 שנים לא הייתה מודעות גבוהה לסכנות ברשת. עלתה במוחי המחשבה 'למה הוא מנהל פורום כזה?', אבל זה היה נראה לי טבעי כי הוא אהב את זה לכאורה. היום אני פתאום מבינה שזה לא היה סתם. זו דרך חיים שבה היה משגע צעירות וגורם להן לחשוב שהוא יכול לקדם אותן".

"פדופילים הם לפעמים החברים שלנו, הם לא לובשים קרניים"

אישה אחרת שהכירה את ריינהורן בצעירותה פרסמה בפייסבוק פוסט שבו הביעה את פליאתה מהפרסומים. "אני מכירה את בנו מאז שהייתי נערה מאוד מאוד צעירה, תמיד חשבתי שהוא איש נפלא", היא כתבה. היא הדגישה כי "ככה זה, הפדופילים הם החברים שלנו ולפעמים הם בני משפחה. הם לא לובשים קרניים ולא נראים שונה מאיתנו, בדיוק כמו בנו לכאורה".

התכתבויות עם הילדות (צילום: החדשות)
התכתבויות של המאמן עם אחת הנערות | צילום: החדשות
התכתבויות של המאמן עם הילדות (צילום: החדשות)
צילום: החדשות

אישה נוספת שהייתה בקשר עם החשוד כ-15 שנים סיפרה שהופתעה מאוד. "הוא תמיד היה מאוד מקסים ונחמד ודווקא נראה שהוא סוג של שמר על בנות הפורום", סיפרה. היא גם הדגישה שלא הבינה מה היה הקשר שלו לתחום הדוגמנות: "חשבתי שהוא פשוט מקושר להרבה צלמים ומאפרות ולא ייחסתי לזה חשיבות בגיל 14. בדיעבד זה היה מאוד מוזר".

בנו ריינהורן, מאמן כדוריד מהרצליה בן 35 ואב לשני ילדים קטנים, חשוד במעשי אינוס, מעשי סדום, מעשים מגונים והטרדות מיניות ביותר מ-140 ילדות ונערות בגילאים 9-15 בכול רחבי הארץ. הוא נעצר לפני 10 ימים ולא משתף פעולה עם החוקרים. במשטרה פונים לציבור ומבקשים מהורים לילדים ונערים שחושדים שאולי גם אותם הוא ניצל ולחלופין להורים לילדים שאותם הוא אימן בכדוריד לפנות למוקד 105 (מוקד לפניות לדיווחים על אלימות רשתית של משטרת ישראל) ולדווח. עד עכשיו הגיעו החוקרים לבתיהן של 140 ילדות וההערכה היא שמניין הקורבנות גדול הרבה יותר שכן הוא פעל מסביב לשעון במשך שנים ארוכות.

צמרת מערכת הביטחון, בכירי מערכת אכיפת החוק, אומנים מובילים וגיבורים מעוררי השראה – וכולם Live על במות בנייני האומה. ועידת המשפיעים של חברת החדשות ב-3 בספטמבר 2018 בבנייני האומה בירושלים | הבטיחו את מקומכם והירשמו: https://newsevent.co.il/