"השבת הבנים כתנאי לכל החלטה" (צילום: יונתן סינדל / פלאש 90, חדשות)
משפחת גולדין, ארכיון | צילום: יונתן סינדל / פלאש 90, חדשות

משפחתו של סגן הדר גולדין ז"ל נפגשו היום (ראשון) לראשונה מזה חמישה חודשים עם ראש הממשלה בנימין נתניהו, המזכיר הצבאי תת אלוף אבי בלוט, מתאם השבויים והנעדרים ירון בלום, ומנכ"ל משרד החוץ יובל רותם. בתום הישיבה מסרה המשפחה: "יצאנו מאוכזבים, נתניהו ממשיך להיכנע לחמאס".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

"ראש הממשלה ממשיך להיכנע לתכתיבי חמאס ומסרב להעמיד תנאי ברור לחמאס כי שיקום עזה ייעשה רק לאחר השבת הבנים", אמרו הוריו של גולדין לאחר הפגישה. "לצערנו מלבד אמירות כלליות ומשפטים חלולים, נתניהו עדיין לא עשה שום דבר משמעותי כדי להשיב את הבנים".

עוד אמרו גולדין כי "כעת, 4 שנים לאחר החטיפה, נתניהו לא דורש את השבת הבנים ושוב מסכים להפסקת אש שגם אותה חמאס יוכל לבחור מתי להפר ומתי לחטוף חיילים נוספים".

המשפחה המשיכה לתקוף: "יצאנו מהפגישה בתחושה קשה שמאחורי אמירותיו של ראש הממשלה, שהוא וממשלתו עושים הכל כדי להשיב את הדר, קיימת מציאות עגומה, ובפועל לא נעשה דבר".

בסיום הפגישה נמסר מסביבת ראש הממשלה כי הוא הבהיר שלא תהיה הסדרה ברצועת עזה בלי השבת הבנים.

צמרת מערכת הביטחון, בכירי מערכת אכיפת החוק, אומנים מובילים וגיבורים מעוררי השראה – וכולם Live על במות בנייני האומה. ועידת המשפיעים של חברת החדשות ב-3 בספטמבר 2018 בבנייני האומה בירושלים | הבטיחו את מקומכם והירשמו: https://newsevent.co.il/