לשיחה הזאת תושב טייבה לא ציפה. לאחר שפרסם נגדו פוסט בפייסבוק, התקשר ראש עיריית טייבה לתושב העיר לשיחת טלפון שכללה גידופים, נאצות ואיומים. "אחרי שהעלתי את הפוסט, קיבלתי שיחת טלפון. ללא שום הקדמה, הוא שלח קללות ואיומים על משפחתי. לא מבין מה הכעס שלו", סיפר עבד אלסתאר שאהין, תושב טייבה. "מאז השיחה אני כל הזמן מרגיש מאוים".

 לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

"אני אז**ן את אחותך יא בן ז**ה", צעק ראש העיר בשיחה עם שאהין. "אני אשבור לך את השיניים עם כפכף, אני אחנך אותך מול כולם יא בן ז**ה.

לאחר שקיבל שיחת איומים נוספת, שאהין פנה למשטרה. שם הוא מספר שניסו לשכנע אותו לרדת מהתיק: "המשטרה לא רצינית בחקירה, אמרו לי - בוא ניישב את הסכסוך, בוא נסגור את זה".

שאהין הוא אחיו של יוסף חאג' יחיא, מנהל בית ספר לשעבר בעיר, שנרצח לפני כשלוש שנים. בפוסט בפייסבוק, תקף שאהין את ראש העיר על רקע היתר להפעלת קיוסק בתוך ביה"ס אותו ניהל אחיו המנוח.

ראש עיריית טייבה, מצידו, דוחה את הטענות של תושב העיר: "מדובר בבן אדם שאינו ראוי לתגובה. מסית סדרתי נגדי. המשטרה המליצה להצמיד לי אבטחה בגלל דבריו". המשטרה נמסר כי הוגשה תלונה במשטרה טייבה שכעת נחקרת במטה הארצי.