שוחררה לביתה. שלומית מלכה (צילום: צ'ינו)
שיפור ניכר במצבה. שלומית מלכה | צילום: צ'ינו

בבית החולים איכילוב מעדכנים הבוקר (שני) על שיפור משמעותי שחל במצבה של הדוגמנית והמגישה שלומית מלכה, שנפצעה אתמול קשה לאחר שנפלה מקורקינט חשמלי בשדרות רוטשילד בתל אביב. על-פי העדכון, מלכה שבה להכרה, מתקשרת עם קרוביה ומצבה כעת מוגדר קל. בעלה יהודה לוי: "שלומית ערה, חזקה וכבר מתלוצצת עם רופאיה".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

"חל שיפור ניכר במצבה של הדוגמנית ומגישה שלומית מלכה", עדכן ד"ר עדי נמרוד, מנהל היחידה לטיפול נמרץ כללי בבית החולים איכילוב בתל אביב. "הבוקר הצלחנו להעיר אותה והיא כעת בהכרה מלאה, נושמת באופן עצמוני ומתקשרת עם הצוות הרפואי וסיעודי ועם בני משפחתה ששוהים לצדה. מצבה של שלומית מוגדר כעת קל והיא צפויה להשתחרר מהיחידה לטיפול נמרץ במהלך היום".

בעלה של מלכה, השחקן יהודה לוי, הודה לציבור על התמיכה והתפילות להחלמתה של אשתו. "האהבה והאנרגיה של עם ישראל עבדו", הודה לוי. "הרגשנו את עוצמת האהבה, ברגעים האלה אני כל כך גאה בעם שלנו ואנחנו אוהבים אתכם".

"האהבה של עם ישראל עבדה". יהודה לוי (צילום: Kobi Gideon / FLASH90)
"האהבה של עם ישראל עבדה". יהודה לוי | צילום: Kobi Gideon / FLASH90

השיפור במצבה של מלכה חל לאחר שהגיעה אתמול לבית החולים במצב קשה אחרי שהחליקה מהקורקינט החשמלי עליו רכבה. עם הגיעה לבית החולים עברה מלכה מספר בדיקות והיא הועברה ליחידה לטיפול נמרץ במצב קשה כשהיא מורדמת ומונשמת.

מנהל היחידה, עדי נמרוד, סיפר אתמול כי "הצוות הרפואי עדיין עורך בירור, בתקווה לשיפור הדרגתי במצבה כבר בימים הקרובים, אך לא נשקפת סכנה לחייה". גורמים שהגיעו לזירה חיפשו קסדה במקום התאונה אך לא מצאו אותה. מומחים מסבירים כי העובדה הזו עשויה להסביר את עוצמת הפגיעה.

תאונת הקורקינט של מלכה, ארכיון (צילום: מוטי קמחי, דיווחי הרגע)
זירת התאונה, אתמול | צילום: מוטי קמחי, דיווחי הרגע

חובשים ופרמדיקים של מד"א שהוזעקו אתמול לזירה העניקו לה טיפול רפואי במקום ופינו אותה לבית החולים כשהיא סובלת מחבלת ראש, וכשהיא מורדמת ומונשמת. פרמדיקית מד"א יערית אורן, שהגיעה למקום, סיפרה: "כשהגענו למקום ראינו בצד הכביש על השדרה צעירה כבת 23 שוכבת כשהיא בהכרה מעורפלת וסובלת מחבלת ראש ופציעות בגפיים כשבסמוך אליה ראינו קורקינט חשמלי. הענקנו לה טיפול רפואי מציל חיים שכלל טיפול תרופתי והרדמה ופינינו אותה בדחיפות לבית החולים כשמצבה מוגדר קשה ולא יציב".