מתנה לבת המצווה בגיל 23
מתנה לבת המצווה בגיל 23 | צילום:

עמליה, סטודנטית בת 23 מאזור המרכז, קיבלה מתנה לבת המצווה שלה. מה שהיה יוצא דופן במתנה, היא העובדה שהיא הגיעה באיחור של 11 שנה. היא מאוד התרגשה לאחר שקיבלה הודעה בפייסבוק ממישהי שהיא לא מכירה, שהודיעה לה שבן זוגה המתגורר בחיפה קיבל חבילה המיועדת עבורה. עמליה, שבעבר התגוררה עם הוריה במודיעין, לא הבינה מדוע חבילה שמיועדת עבורה תגיע דווקא לעיר חיפה, אבל לאחר שהזוג צילם עבורה את החבילה, ראתה שעל המעטפה מופיע שמה והכתובת הישנה של הוריה.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

בשלב זה הבינה עמליה שמדובר במתנה שהייתה אמורה לקבל לבת המצווה שלה - 11 שנים קודם לכן. בנוסף צורפה לחבילה הברכה שהקדישו לה דודיה מארה"ב, שם גם ציינו הדודים שהם מתנצלים שלקח 3 חודשים לחבילה להגיע אליה לאחר חגיגת בת המצווה. הם בטח לא תיארו לעצמם שעד שזה יגיע לעמליה היא כבר תהיה בת 23. "זה היה ממש מצחיק לקבל את ההודעה הזאת, ממש התרגשתי", היא מספרת. "מי היה מאמין שאחרי 11 שנה אני עוד אקבל מתנות לבת מצווה שלי".

החבילה שאיחרה
החבילה שאיחרה | צילום:עדיין לא ברור לעמליה מי שלח את המתנה, האם זה דואר ישראל או חברת שליחויות פרטית שניקו את האבק שהצטבר על החבילה אחרי 11 שנה והחליטו לשלוח אותה ליעדה המקורי, ולא לארכיון של רשות הדואר שם המתינה כל אותם השנים. הדיירים שקיבלו את החבילה זרקו את המעטפה שממנה ניתן היה לקבל אינדיקציה מי היה אחראי על המחדל הקטן הזה, ולכן זה נשאר בגדר תעלומה.

לפני שבוע נסעה עמליה לחיפה בכדי לקחת את החבילה שחיכתה לה שם, והתרגשה לגלות שבתוך החבילה חיכו לה צבעי אקריליק ישנים ומכחולים שעוד שמישים לציור.

לפניות לכתבת: avivitm@ch2news.co.il