בשולי כנס התמיכה בראש הממשלה בנימין נתניהו שהתקיים אמש (רביעי) בגני התערוכה בתל אביב, התרחש עימות מילולי בין תומכי נתניהו למפגינים שהגיעו למחות על קצבאות הנכות. "לכו לעבוד!", קראו בתגובה תומכי הליכוד לעבר הנכים.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

פעילי ארגוני הנכים ניצלו את העובדה שצמרת השלטון, וראש הממשלה בעצמו, הגיעו לכינוס בגני התערוכה בתל אביב. הפעילים מחו במקום על עמדת הכנסת שפורסמה לפיה על הנכים מוטלת החובה להוכיח שקצבת הנכות לא מספיקה לקיומם.

פעילי ליכוד שהיו במקום כינו את המפגינים "בוגדים", ובין הצדדים התפתח קרב צעקות. "לך לעבוד", הטיחה אחת מפעילות הליכוד במפגין נכה. "אני עובד, יותר ממך אני עובד!" השיב לה. "אתה לא עובד! תלך לעבוד!", השיבה לו. "אני נכה", השיב לה. "על מורפיום וקנאביס רפואי אני עובד כל יום, במה את עובדת?".

מפגינים אחרים המשיכו ללבות את האש, כשקראו לעבר תומכי הליכוד: "ביבי מושחת! ביבי בוגד!". בתגובה קראו לעברם תומכיו של נתניהו: "תלכו לעבוד!".

תומכת נוספת של נתניהו אמרה למפגינים: "די כבר, הרסתם את המדינה". מפגין נכה השיב לה: "אם אמא שלך הייתה רואה אותך". היא השיבה: "אתם מושחתים עוד מקום המדינה! המדינה הזאת משגשגת והיא בסדר, סתם אתם שונאים את ביבי". המפגין ענה לה: "את לא יהודיה! את לא יהודיה!".