בעוד נהג המשאית שהיה מעורב בתאונה הקטלנית בצומת פורדיס טוען כי הוא חצה את הצומת באור ירוק, תיעוד של התאונה מראה כי הוא אכן חצה את הצומת באור אדום, כפי שנחשד מלכתחילה. "אני מצטער על מה שקרה", אמר היום הנהג בדיון הארכת מעצרו, "התוצאה של התאונה היא בידי אלוהים".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

בתוך כך, ניתן היום לשמוע את שיחת הטלפון בין עד הראייה לתאונה הקטלנית בה נהרגו אחות, אם ובת, לבין מוקד מד"א. "אני רוצה להזמין בבקשה... יש תאונה, צומת פורדיס, תאונה קטלנית", אמר עד הראייה שהזעיק את כוחות ההצלה.

"מישהו פגע במעקה, יש בחורה בכביש", הוא הוסיף וקרא לאחרים שלא להזיז אותה. "יש עוד מישהו ברכב. כמה אנשים יש ברכב? יש תינוקת?!". מוקדן מד"א ששמע את האזרח המודאג הבהיר לו כי האמבולנס יצא מיד לדרך.

שתי הנשים הצעירות והתינוקת נהרגו הלילה (רביעי) לאחר שמשאית התנגשה ברכב פרטי בכביש 4, סמוך לצומת פורדיס. ההרוגות הן שתי אחיות ובתה התינוקת של אחת מהן. במכונית הפרטית נסעו חמישה בני משפחה מיפו ששבו מחתונה בצפון. בתאונה נפצעו בנוסף שני בני אדם - הבעלים של האחיות ההרוגות.

משפחת ההרוגים אישרה את פרסום שמותיהם: אנג'ליק נעים, בת 32 במותה; קלואי נעים, בת שנתיים במותה; אולגה אשקר, בת 38 במותה. כאמור, בעליהן של אנג'ליק ואולגה נפצעו.

התאונה אירעה סמוך לשעה 01:15, כאשר משאית משא מסוג וולבו פגעה ברכב הפרטי מסוג מרצדס - בהצטלבות בין כביש 4 לכביש 70. מאגף התנועה נמסר כי נהג המשאית, תושב חיפה כבן 62, נחקר ונעצר על ידי בוחני משטרת ישראל בגין מעורבותו בתאונה: החשד הראשוני הוא שהנהג חצה את הצומת באדום. הוא יובא היום לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט לתעבורה בחדרה.

אחת מהנשים והתינוקת נפצעו בתאונה באורח אנוש. הן אותרו בזירה ללא דופק וללא נשימה, וצוותי מד"א שהגיעו למקום ביצעו בהן פעולות החייאה תוך כדי הפינוי לבית החולים הלל יפה בחדרה. מאוחר יותר נאלצו הרופאים לקבוע את מותן של האישה והתינוקת, ולאחר מכן של האישה הנוספת.

מבית החולים רמב"ם נמסר כי אחד הגברים הועבר לניתוח במצב קשה, כשהוא סובל ממספר פציעות - בהן פגיעת ראש. הגבר השני שנפצע בתאונה פונה בתחילה לבית החולים הלל יפה, ולאחר מכן הועבר לבית החולים רמב"ם בחיפה במצב בינוני.