שריפה פרצה היום (חמישי) בקרון נוסעים של רכבת ישראל, סמוך לתחנת הרכבת קיסריה-פרדס חנה. אחד מפקחי הרכבת שהבחין בדליקה החל בפעולות כיבוי אך הזעיק שלושה צוותי כיבוי שהגיעו למקום והורידו את כל הנוסעים בשלום מהרכבת.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

בשל השריפה הופסקה תנועת הרכבות באופן זמני מתחנת חדרה דרומה. לאחר שהושגה שליטה על האש, חודשה תנועת הרכבות במסילה אחת עד לפינוי הרכבת התקועה ועל כן צפויים שיבושים בתנועת הרכבות בשעות הקרובות. כמו כן הוזעקה רכבת חלופית על מנת לאסוף את הנוסעים שהורדו בצד הדרך.

איש מהנוסעים לא נפגע (צילום: כבאות מחוז חוף)
איש מהנוסעים לא נפגע | צילום: כבאות מחוז חוף
שריפה ברכבת (צילום: כבאות מחוז חוף)
ככל הנראה מדובר בתקלת בלמים | צילום: כבאות מחוז חוף

השריפה פרצה בחלק התחתון של הרכבת, באיזור הבלמים, ככל הנראה בשל תקלה. מדובר ברכבת שעשתה את דרכה מתחנת חיפה מרכז לבאר שבע והנוסעים שפונו נלקחו לתחנת בנימינה שם תעצור עבורם רכבת מיוחדת שתיקח אותם דרומה. במקביל הוזמנו גם אוטובוסים לתחנות הרלוונטיות. מרכבת ישראל נמסר כי בזמן ההמתנה יכובדו הנוסעים במים, קפה וחטיפים מתוקים.

הושגה שליטה על האש תוך זמן קצר (צילום: כבאות מחוז חוף)
הושגה שליטה על האש תוך זמן קצר | צילום: כבאות מחוז חוף"רכבת ישראל פועלת במרץ לשם פינוי הקו מהרכבת העומדת ולפתיחה מהירה של המסילה לתנועה", מסרה דוברות הרכבת. "מנכ"ל רכבת ישראל, בעז צפריר, מנהל את האירוע בשטח והורה על הקמת ועדת חקירה".