יותר משנה וחצי לאחר שסיימה לרצות את עונש המאסר שנגזר עליה, ראש לשכתו לשעבר של אהוד אולמרט לא מצטערת על השנים הארוכות שבהן ליוותה אותו ושמרה על נאמנות עיוורת לו, אך גם שלמה עם החלטתה לבסוף למסור למשטרה הקלטות מפלילות עליו. "אני מתחרטת על המעשים הלא טובים שעשיתי, אבל לא מתחרטת על התקופה לצידו של אולמרט", אמרה הבוקר (חמישי) בראיון לתכנית "דקלסגל" בגלי צה"ל.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

"אני התוודעתי לאיש שהערצתי ואהבתי אהבה עיוורת בגיל 16, התנהלתי לצידו והוא עשה הרבה דברם טובים", אמרה. "הוא היה פוליטיקאי ואדם מאוד חכם, איש רב פעלים שעשה המון דברים טובים. כשהוא אמר שמה שעשינו בסדר, לא חשבתי שאני צריכה לבדוק מעבר לכך".

"הוא רצה שאף אחד לא יאמין לי" | צילום: פלאש 90, יוסי זמיר

"היה לי יותר מזל משכל", היא אומרת על החלטתה להקליט את אולמרט. "את ההקלטות עשיתי כי הוא שיבש לי את חוטי המחשבה ולא הבנתי מה אני אמורה להגיד ביום של העדות. היהירות שלו הייתה כל כך גדולה שהוא פנה עוד באותו היום לעורך הדין שלי וביקש ממנו שאקח בכל זאת את התיק על עצמי. בדיעבד אני מבינה למה הוא עשה את זה, הוא רצה שאף אחד לא יאמין לי".

בפברואר האחרון החל אולמרט לרצות עונש של 19 חודשי מאסר בכלא מעשיהו. "לא הרגשתי כלום", היא אומרת על היום שבו נכנס לכלא. "עם כל האהבה הכל כך גדולה שהייתה לי אליו, הייתה צריכה להיות שנאה או נקמה, אבל אין לי שום דבר, ריק. זה משהו שבגללו ובזכותו התחזקתי".