מאבטחים מכים נער בלב המועדון: תיעוד קשה למדי של מאבטחים שמכים מבלה צעיר אמש (שבת) במועדון "האומן 17" בתל אביב מטלטל את הרשת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

מאות מבלים צעירים הגיעו למסיבה במקום, כשלפתע הבחינו במספר מאבטחים מכים נער בחולצה לבנה כשהוא שרוע על הרצפה. בסרטון נראים המאבטחים הולמים בצעיר שוב ושוב - עד שהוצא מהמועדון. בסרטוני מצלמות האבטחה נראה הצעיר מכה אף הוא את אחד המאבטחים - אולם הוא מתועד מוכה גם לאחר שלא התנגד.

"ראינו את הסלקטורים מרביצים לנער ללא רחמים ולא מפסיקים", סיפרה אחת המבלות בשיחה עם חדשות 2 Online, "הם לא נשמעו לקריאות שלנו להפסיק, וגם כמה אנשים שניסו לעצור אותם לא הצליחו. היינו מזועזעים וזה היה מפחיד. כולם היו בהלם כשהם ראו את מה שקרה. לא ראיתי דם, רק ראיתי שהוציאו אותו מהר מהמועדון".

"זה לא היה אמור להסתיים ככה. לא היה צורך להפעיל כל כך הרבה אלימות", סיפר מבלה נוסף במקום. "היה לי כואב לראות את זה, זה פשוט חוסר אונים".

בעלי המועדון מסר בשיחה עם חדשות 2 Online כי הצעיר שנראה מוכה בסרטון, הכה את אחד המאבטחים לאחר שביקש ממנו לצאת - ושכתוצאה מכך התפתחה הקטטה: "ביקשו מאנשים להתפנות ולא רצו. המשטרה רצתה לסגור את המסיבה כדי שלא יהיה עומס מבלים".  

לדבריו, "המאבטח משך את הצעיר החוצה והוא התנגד, ואז הכה אותו וגרם לו לפנס בעין - ובגלל זה הגיב באופן שהגיב. זו כמובן התנהגות בלתי הולמת שאינה מוצדקת. פנינו הבוקר למשטרה ודיווחנו על האירוע. אנחנו כמובן מצרים על התקרית - ולא נעסיק יותר את המאבטחים מהחברה שנראים בסרטון".

ממשטרת מרחב יפתח נמסר כי הוגשה תלונה בעקבות האירוע וכי נפתחה חקירה.