חמישה צוותי כיבוי הגיעו הלילה (חמישי) לנמל תל אביב לטיפול בשרפה שפרצה במסעדת "מול ים" בהאנגר 24. אין נפגעים באירוע אך נזק כבד נגרם למסעדה. חוקר השריפות קבע כי הסיבה לשריפה היא קצר ולא בהצתה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

שמונה צוותי הכבאות שהגיעו למסעדה, בפיקודו של רשף שאול רחמים, פעלו מאז שעות הבוקר המוקדמות להשגת שליטה על הלהבות, ושני צוותים עדיין פועלים במקום לכיבוי סופי.

במשטרה פתחו בחקירה כדי לבדוק את הסיבות לפרוץ השריפה במסעדה, שנמצאת בבעלות שלום מחרובסקי. חוקר השריפות של שרותי הכבאות קבע כי סיבת השריפה היא כשל חשמלי במקרר במטבח המסעדה ולא הצתה.

שמונה צוותים הגיעו למקום (צילום: עזרי עמרם)
שמונה צוותים הגיעו למקום | צילום: עזרי עמרם

לפני כשנה פרצה שריפה במסעדה סמוכה, בהאנגר 23, שנמצאת גם היא בבעלות משפחת מחרובסקי. שריפת הענק לא הותירה כמעט זכר מהמבנה.

כשהכוחות הגיעו לזירת האירוע הם הבחינו בלהבות הענק מכלות את המבנה, בו היו מסעדה ומועדון. למרבה המזל, גם אז לא היה איש במקום בשעת השריפה. "כשהגענו למקום, הלהבות שנראו ממרחק כבר התפשטו בכל המבנה וגם כילו את רצפת העץ (דק) של הנמל הסמוכה לביתן", אמרו בכיבוי והצלה.

המשטרה פתחה בחקירה (צילום: עזרי עמרם)
המשטרה פתחה בחקירה | צילום: עזרי עמרם

כתוצאה מהשריפה נגרם נזק כבד לבתי העסק שבתוך ההאנגר, כולל לרצפת העץ שהפכה מפויחת ושחורה. "עבדנו בזירה כמעט 4 שעות, עד השעה 7 בבוקר, עד שהשריפה כובתה לחלוטין", הוסיפו.