אין תמונה
"קצת ישן אבל נוסע מצויין"

אנדרי וטטיאנה שפק, בני זוג מחיפה, החליטו להעניק במתנה את הרכב שלהם לחייל או חיילת בודדה, במקום למכור אותו תמורת אלפי שקלים. פוסט שפרסמו בפייסבוק בו הם קראו לחבריהם לעזור להם למצוא את החייל שזקוק לו - כבר קיבל מאות פניות ותגובות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בשבוע שעבר הם פרסמו את הרכב שלהם, וכבר היו מתעניינים, אך הבוקר, לאחר שעשו לו טיפול, טסט ושטפו אותו, צץ לאנדרי, יליד רוסיה ששירת בצה"ל, הרעיון. "אישתי מיד הסכימה, אמרה שזה מעשה נפלא", הוא סיפר לחדשות 2 Online.

למרות שלא מדובר ברכב פאר - אלא בטויוטה קורולה לבנה שנת 1993, היא בהחלט יכולה לסייע לחיילים הזקוקים לתחבורה. בעמוד הפייסבוק שלו כתב אנדרי: "חברים יקרים, אשתי ואני נשמח למסור את רכבינו לחייל או חיילת בודדים בארץ. קצת ישן אבל נוסע מצוין עם טסט ולא מצריך שום השקעה. נשמח מאוד לעזרתכם בלמצוא מישהו שבאמת זקוק לזה".

אין תמונה
הפוסט שפרסמו בני הזוג

"פרסמתי את המודעה בבוקר ופנו אלי יותר ממאה חיילים, ואנשים שפנו בשביל חיילים", אנדרי מספר. "לא ציפיתי שנקבל כל כך הרבה פניות". לדבריו, מחיר המחירון של הרכב הוא כ-5,000 שקלים לערך. שפק, מנהל פרויקטים במקצועו, ואישתו ויקטוריה, מנהלת חנות בגדים, בעלי שני רכבים ועל כן החליטו להביא את הרכב במתנה - כי "לנו לא חסר", אמר.

"בזמן האחרון עלה נושא החיילים בודדים וזה נגע ללבנו", הוא אומר. כעת, הם עומדים בפני ההחלטה הקשה ביותר: למי להעניק את הרכב. יש כבר מספר מועמדים פוטנציאלים ובהם חייל וחיילת בודדים. "אנחנו רוצים לסייע בסך הכל ולעשות להם 'סיפתח' לחיים".

לפניות לכתב: MatanH@Ch2news.tv

הצטרפו לעמוד הפייסבוק של מתן חצרוני