"ראש הממשלה, תעזור לי": 3 ימים מאז נעלמו עקבותיו של בעלה, פנתה היום (שישי) רעייתו של אמיר אוחנה, שנעלם באומן שבאוקראינה, לראש הממשלה נתניהו - בבקשה שיסייע לה ולבני משפחתה בחיפושים אחריו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"אני מתחננת בכל לשון של בקשה, הוא לא חוזר הביתה ואף אחד לא מוצא אותו", סיפרה אוחנה כשהיא ממררת בבכי בסרטון שהפיצה המשפחה, "הבנות שלי כל היום בוכות ומחפשות אותו. אני מבקשת מכל מי שיכול לעזור שיסייע לנו".

"ביבי נתניהו, ראש הממשלה, אני מאמינה בך, בבקשה תעזור לנו - לא יודעת באיזו דרך", המשיכה אוחנה בכאב, "שוכחים מאיתנו לאט לאט - ויכול להיות שהוא פצוע באיזשהו מקום. הוא הבעל שלי והחיים שלי ואני לא יכולה לחיות בלעדיו דקה".

"כל דקה שעוברת מסכנת את חייו של אמיר"

בתוך כך, ממשיכים בני משפחתו של אוחנה ללקט כל בדל מידע על גורלו ומזהירים כי כל דקה שחולפת מעמידה את חייו בסכנה. אתמול בשעות הבוקר, אמור היה אוחנה לעלות על טיסה חזרה לישראל, אלא שחפציו עדיין נמצאים בדירה שבה שהה בימים האחרונים בעיר אומן שבאוקראינה. במקביל לחיפושים שנערכים אחריו באזור שבו נראה לאחרונה, קוראים בני משפחתו לרשויות המדינה לפעול במהירות כדי לאתרו בהקדם.

אמיר אוחנה, ארכיון
נעדר באוקראינה. אמיר אוחנה | צילום:"אמיר הוא לא רק בעלי, הוא גם אבא של אביגיל, אודל ותהל. כל היום הן שואלות 'איפה אבא?' ורוצות לדבר איתו בטלפון. מה אני אמורה להגיד להן?", אמרה אתמול מיטל אוחנה. "מחר יש לו יום הולדת והבנות הכינו לו ציורים. אני רוצה שנחגוג לו פה ביחד כשהוא בריא ושלם. אני מרגישה אותו, הוא חי, אני יודעת שכל דקה שעוברת מבשרת רעות, אני מבקשת מהמדינה שלי, אל תתנערו מאחריות".