הרוג בתאונה חזיתית סמוך לירושלים (צילום: אלי פרחי תיעוד מבצעי מד"א, חדשות)
הרוג בתאונה חזיתית סמוך לירושלים | צילום: אלי פרחי תיעוד מבצעי מד"א, חדשות

לילה קטלני בכבישים: גבר כבן 30 נהרג בתאונה חזיתית בין רכב פרטי למשאית בכביש 375, מעוקף חוסאן לכיוון ביתר עילית. פראמדיקים של מד"א דיווחו כי נהג הרכב סבל מפגיעה רב מערכתית והיה ללא סימני חיים, לכן הם נאלצו לקבוע את מותו במקום. גבר נוסף כבן 30 נהרג מוקדם יותר הלילה מפגיעת רכב, וגבר נוסף כבן 30 נפצע באורח קשה, ב-2 תאונות נוספות.

 לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו  

פראמדיק מד"א אהרון אדלר שהגיע לזירת התאונה בכביש 375 סיפר: "מדובר בתאונה קשה מאוד בין רכב פרטי לאוטובוס. נהג הרכב הפרטי נמצא ישוב בכיסא הנהג כשהוא מחוסר הכרה עם פגיעה קשה בראשו ופגיעה רב מערכתית, ביצענו בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים ויחד עם רופא צבאי שנכח במקום קבענו את מותו. נהג האוטובוס ונוסע שהיה איתו נבדקו על ידנו בשטח ולא נזקקו לפינוי ולהמשך טיפול בבית חולים."

בתאונה נוספת, שאירעה זמן קצר לפני כן, הולך רגל כבן 30 נפצע באורח קשה מפגיעת רכב ברחוב יבודה שטיין פינת בן צבי ברמלה. פראמדיקים של מד"א שהגיעו למקום העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים אסף הרופא כשהוא סובל מחבלות ראש.

מוקדם יותר במהלך הלילה הולך רגל נוסף כבן 30 נהרג מפגיעת רכב בכביש 557, מענב לאבני חפץ. פראמדיקים של מד"א דיווחו כי הגבר סבל מפגיעה רב מערכתית והיה ללא סימני חיים ולכן הם נאלצו לקבוע את מותו במקום.