רחל סטיינמן, אימו של כתבנו בדרום תמיר סטיינמן, סיפרה על החששות בצל עבודתו של בנה שמסכן את חייו ויוצא לדווח תחת ירי הרקטות - כפי שקרה במערכה האחרונה. "אני עדיין לחוצה ומבקשת ממנו בכל פעם להיזהר ולהיכנס למקום מוגן", סיפרה רחל והוסיפה: "הגרוע ביותר זה שאני מבקשת ממנו לשים שכפ"צ והוא לא מקשיב לי".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

רחל מספרת כי למרות הדאגות היא לא מרבה "להציק" לבנה בהודעות: "אני לא מתכתבת איתו משום שאני יודעת שהוא מאוד עסוק". אימו של תמיר הוסיפה כי בנה עובד לפעמים גם 12 או 18 שעות ללא הפסקה. "אני לחוצה, אנחנו יושבים מול הטלוויזיה כל היום עד שהוא הולך הביתה, רק אז אני מתכתבת איתו".

רחל סיפרה על החשש שעוד מלווה אותה מימי צוק איתן: "זה הכי מלחיץ שהוא חשוף לירי צלפים - כמו בצוק איתן, כשהוא בלי שכפ"צ או בלי מיגון". רחל ביקשה לשדרג את ההגנה על בנה וטוענת שתמיד יש זמן לשים שכפ"צ: "שייתנו להם את השכפ"צים מהרגע הראשון".

רחל סיפרה על אשתו של תמיר, יעל, שמחכה לו בבית: "היא האישה הכי טובה בעולם", אמרה רחל והוסיפה כי הן חולקות את הלחץ אחת עם השנייה כל הזמן. "היא הייתה יומיים לבד עם הכלב בבית באשקלון, לא היה לה קל והיא לא הסכימה לבוא לרעננה להיות איתנו. היא לא רצתה לעזוב, היא רצתה לחכות לו".