ההכרזה על הבחירות ב-17 בספטמבר, זמן קצר כל-כך אחרי כינונה של הכנסת, הותריה לא מעט אנשים מופתעים. זוגות רבים כבר קבעו מזמן את חתונתם לתאריך המדובר - שהפך ברגע אחד לליל בחירות נוסף. עכשיו התאריך נהיה מבוקש, והמחירים עולים בהתאם.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

סימון ויפה, שקבעו באקראי את יום חתונתם לתאריך הזה, לא חשבו לרגע שהבחירות יפלו על היום המאושר בחייהם. "אני בכלל לא ידעתי שיש יום בחירות, הוא התקשר אליי בערב והפתיע אותי וממש שמחתי מזה. ככה כולם באים ברוגע שלהם", סיפרה יפה.

גם רלי וגיל, שיתחתנו ביום הבחירות, שמחים על ההחלטה שקרתה לגמרי במקרה ולא חוששים לרגע. "כולם יבואו רגועים, רעננים. כולם נחו בבית, באים בסבבה ובכיף שלהם", אמרו.

מי שמנצלים את ההזדמנות הם אולמות האירועים, שלקראת יום השבתון מעלים מחירים. "יהיו מקומות שהמחיר יכול להיות יעלה. זה לא יהיה כמו ימי שישי או חמישי. ויהיו מקומות שהמחירים יישארו פחו או יותר אותו הדבר", סיפרה נועה שפירא חרש, מ-Happy Wedding.

רק לפני חודש וחצי נערכו הבחירות לכנסת ה-21, אז זוגות רבים שקבעו את יום חתונתם חששו כי האורחים יתעניינו במדגמים של הבחירות ובמשדרים המיוחדים, מאשר בריקודים על הרחבה.