זירת הרצח בחולון (צילום: דוברות מד"א, חדשות)
חשד לרצח בחולון: זירת האירוע | צילום: דוברות מד"א, חדשות

אישה כבת 81 נמצאה היום (שישי) ללא רוח חיים בדירתה שברחוב יוסף פרץ בחולון - כשסכין נעוצה בצווארה. מהמשטרה נמסר כי קיים חשד ראשוני שמדובר ברצח. השוטרים, שהגיעו למקום בעקבות דיווח על מציאת גופת אישה עם סימני אלימות, פתחו בחקירה ועצרו את אחד השכנים, גבר בן 42 המוכר למשטרה ובעל עבר פסיכיאטרי, בחשד לביצוע המעשה.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

השכנים של בני הזוג טענו כי שמעו המון צעקות בוקעות מהדירה במשך כמה שעות. הם סיפרו שהשכן שנעצר היה בעייתי ומעורער בנפשו וכי הם שמעו אותו מקלל ומאיים באופן קבוע. לטענתם, הם הגישו תלונות במשטרה מספר פעמים בעבר והיו מורגלים לצעקות של השכן, לכן עם הזמן הפסיקו לדווח למשטרה על התנהגותו. 

קרוב משפחה של הקשישה סיפר לחדשות Online כי פעם אחת ראה את השכן צועק על כמה שכנים מבעד חלון דירתו, אך כי למיטב ידיעתו הוא לא היה מסוכסך איתה באופן אישי. לחשוד עבר פסיכיאטרי והוא אף אושפז כמה פעמים בעבר, זאת לצד עבר פלילי של איומים. בני משפחתה של הקשישה שנרצחה חושדים כי השכן שנעצר עקב אחריה לדירתה, וטוענים כי המשטרה בוחנת זאת בחקירתה.

צוות של מגן דוד אדום הגיע לזירה בעקבות דיווח שהתקבל בשעה 13:05 על אישה מחוסרת הכרה, ומצא אותה עם פציעה בפלג גופה העליון - כשהיא ללא סימני חיים. אנשי הרפואה שהוזעקו למקום קבעו את מותה, ובמד"א מסרו כי נסיבות המוות טרם ידועות ונמצאות בבדיקה. לנרצחת שני ילדים ושישה נכדים.

פרמדיק מד"א טל פוטרמן וחובש רפואת חירום במד"א משה זדה סיפרו: "כשנכנסו לדירה ראינו אישה כבת 80 שוכבת מחוסרת הכרה עם פציעה בפלג גופה העליון. ביצענו בדיקות רפואיות אבל היא הייתה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותה".